En Son Ne Aldınız ?
(03/03/2019, Saat: 13:46)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

Ooo komşum hayırlı olsun nereden aldınız kullandınız sa eğer kısa bir yorum da yaparsanız iyi olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(03/03/2019, Saat: 14:12)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ooo komşum hayırlı olsun nereden aldınız kullandınız sa eğer kısa bir yorum da yaparsanız iyi olur

Seyyar satıcıda denk geldi. Kullandıktan sonra yorum yaparım. Mavi astrayı çok beğendiğim için bunun da iyi olacağı kanaatindeyim.
(02/03/2019, Saat: 18:53)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ouz7 hocam, as yok ama kolonya muadili var sanırım bende o zaman.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Değerli @FearOfATG komşum kusura bakmayın bildirim gelmediği için görmemişim, gezerken denk geldim. Şahsen ben ürünün orjinaline hiç bir şeyin benzemediğini ve parfümünün bir şaheser olduğunu düşünsemde kıymetli komşularımın görüşlerini dikkate alıp bunu bir test olarak düşünmeniz taraftarıyım çünkü bu kokunun seveni de çok nefret edeni de. Kokuyu beğenmediğiniz takdirde Hermes'in yanına yaklaşmayın çünkü AS veya parfüme verilen para tamamen yazık olacaktır. (güncel kurlarla fiyatlar çok yüksek malesef)
Be A Gentleman...
0f119874e9fc31f00838263911247499.jpg

@Soner Ağabeyim ben deneyeyim diye göndermiş sağol abi teşekkür ederim.

[img]zEXLch.jpg[/img]

@KAYHAN Üstadıma çok teşekkür ederim . En mild ile en agresif tıraş aletlerim arasındaki boşluğu da bu şekilde doldurduk. İnşallah üçüncü muhtemelen de son tıraş aletim olur kendileri Smile 1968 n4
@Sofistike @mustbe

Yeni ürünleriniz hayırlı olsun, iyi günlerde güle güle kullanın.
(04/03/2019, Saat: 17:15)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sofistike @mustbe

Yeni ürünleriniz hayırlı olsun, iyi günlerde güle güle kullanın.

teşekkür ederim üstadım
@-mali komşuma teşekkür ederim jesti için. Deneyimlemediğim bir bıçaktı Racer. Catie's Bubbles'ın kokusu enfes bu arada.

qdnLLZ.jpg
"A Samurai always wears two swords."
(04/03/2019, Saat: 18:01)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @-mali komşuma teşekkür ederim jesti için. Deneyimlemediğim bir bıçaktı Racer. Catie's Bubbles'ın kokusu enfes bu arada.

Hayırlı olsun komşum.
Racer R41'le bile bir facia benim için. Umarım siz beğenirsiniz komşum. Zira konforu yüksek olsa da keskinliğini şahsen ben hiç beğenemedim. Elimdeki stokları eritmek için arada bir kullanıyorum.
@Sofistike
@DenizKSK
@mustbe
Yeni ürünlerinizi güzel günlerde kullanın, arkadaşlar
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: