En Son Ne Aldınız ?
(04/03/2019, Saat: 16:50)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @KAYHAN Üstadıma çok teşekkür ederim . En mild ile en agresif tıraş aletlerim arasındaki boşluğu da bu şekilde doldurduk. İnşallah üçüncü muhtemelen de son tıraş aletim olur kendileri Smile 1968 n4

@mustbe iyi günlerde kullan Slimi, umarım beklentilerini karşılar,
cf8dd2fee202483dcd9d822ea6b70838.jpg3aca79a7b9a1539a84910bd1997d151a.jpg

Temennileriniz için teşekkür ederim, yeni ürünler komşularıma hayırlı olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@DenizKSK komşum hayırlı olsun güle güle kullanın umarım jiletide beğenirsiniz agresif aletlerde performansını beğendiğim için bolca aldığım bir jilet.

@ziyanınkileti komşum R41 e her jilet gitmiyor ama ben Rocca ve Timeless ve Wunderbar slant da kullanıyorum jilet ciltte akıyor çok temiz tıraşı var ve oldukça konforlu.

(04/03/2019, Saat: 20:39)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ziyanınkileti komşum R41 e her jilet gitmiyor ama ben Rocca ve Timeless ve Wunderbar slant da kullanıyorum jilet ciltte akıyor çok temiz tıraşı var ve oldukça konforlu.

Doğrudur komşum, bir şey diyemem. Ama gerek ayarlı, gerek agresif aletlerde denedim, bir türlü sakal yapıma gitmedi. Konforu çok şahane ama keskinliği beni tatmin etmedi. Umarım yeni kullanıcılarını tatmin eder. Smile
152a98b286de45cd4a5ba1c4f9f6b92e.jpg

Dün kullandıktan sonra kalan tüm jiletleri almaya karar verdim.

PAA Bakalit Open Comb Slant ile kullandım. Güncel mavi astraya göre biraz daha keskin. Dikkatli olunduğu takdirde tek perdede güzel tıraş veriyor. Bugün ikinci kez kullandım aynı jileti. Keskinliğinden birşey kaybetmediğini gördüm.
(04/03/2019, Saat: 21:38)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün kullandıktan sonra kalan tüm jiletleri almaya karar verdim.

PAA Bakalit Open Comb Slant ile kullandım. Güncel mavi astraya göre biraz daha keskin. Dikkatli olunduğu takdirde tek perdede güzel tıraş veriyor. Bugün ikinci kez kullandım aynı jileti. Keskinliğinden birşey kaybetmediğini gördüm.

Koleksiyon değerinde olan jiletleri iyi yakalamışsınız Mehmet Bey. Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

Select
(04/03/2019, Saat: 21:38)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün kullandıktan sonra kalan tüm jiletleri almaya karar verdim.

Güzel günlerde kullanın.
Eski jiletlerin kalitesi bir başka.
Selamlar...
Sabunların kokuları beni benden aldı, King oud'un biri @GartBnx e ait Smile

14J8Ek.jpg
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Çok güzel sabunlar güzel günlerde kullanın.

(04/03/2019, Saat: 17:15)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sofistike @mustbe

Yeni ürünleriniz hayırlı olsun, iyi günlerde güle güle kullanın.

(04/03/2019, Saat: 18:59)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sofistike
@DenizKSK
@mustbe
Yeni ürünlerinizi güzel günlerde kullanın, arkadaşlar

Temennileriniz için teşekkür ederim. Ağabeylerim Rolleyes

Saygılar.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: