En Son Ne Aldınız ?
eee20a36155ca94e89a69765c2b3996e.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Yeni urunleri tum dostlara hayırlı olsun.

Bugunku İmpa siparisimiz,
Sol bastan, florida water tarcın notalı guzel bir AS/vodoo kolonyası. Cok hosuma gitti.
Nesti Dente sabunlar her zamanki kalitelerinde, bu biraz az bulunan modeli diye biliyorum.
Listerineler sitesinde yok ama impada cesitleri var, paketinize ekletebilirsiniz.
Hermes Orange shower jelin kendini istediydik sample ı geldi, son 1 kalanı Mustafa Bey bana gondericekti ama kendisi yokken babanın haberi yoktu, acımamıs okutmus Smile
Vaseline deolar stoga yeni gelmis. Denemedim ama guzel hafif cıkar diye umuyorum.
Cella bizim berbere hediye. Arm Hammer deo severek kullanıyorum. Farkında olmadan ufaktan bir deo koleksiyonu olustu son zamanda.
Daha guzelleri sizlerin olsun.

288v8lz.jpg
Fiyatı uygun görünce dayanamadım aldım... Big Grin

1f46b573d5486f64529d7de150daa462.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
@dikdik_s Serdar üstadım, şu çam sabunları gerçekten efsane. Severek kullanıyorum ben de. Tüm yeni gelen güzellikler hayırlı olsun.
Bizim İmpa paketi de biraz önce geldi.
Yarım jiletleri Rocnel SE-P için aldım. Artık kendisi benim seyahat kitimin demirbaşı olacak ve elbette keyifli Pazar tıraşlarının.
26R0dd.jpg
"A Samurai always wears two swords."
@DenizKSK

Hocam paketdaş olmusuz bugun. Hayırlı olsun sizinde. Bolu cam kolonyası yorumlarını bekleriz ufaktan.
(08/03/2019, Saat: 13:21)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyatı uygun görünce dayanamadım aldım... Big Grin

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

İyi günlerde kullan @PisPorsuk kardeşim ..Smile

(08/03/2019, Saat: 13:30)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @DenizKSK

Hocam paketdaş olmusuz bugun. Hayırlı olsun sizinde. Bolu cam kolonyası yorumlarını bekleriz ufaktan.

Ben araya girmiş olayım. Aftershave olarak kullanmadım. Ferahlatıcı ve çok sade güzel bir kolonya, kalıcı değil uçucu bir kokusu var. Çam kokulu domestosu çok anımsatıyor ama bu beni rahatsız ettiği anlamına gelmiyor. Derin bir nefes çekerseniz bir anlık bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmanızı sağlıyor Blush
Tüm yeni ürünleriniz hayırlı olsun arkadaşlar. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
Yaklaşık 2 haftalık sorunsuz r106 deneyiminden sonra bugün impadan aldıklarım. Daha önce favoriler ve rötuşlar için defalarca ustura kullandım ilk defa tam traş için  ustura deneyeceğim.

ipnnkn.jpg
@impaticaret Mustafa Bey'den gelenler. Yalnız fırça olarak Başak ekstra beyaz istemiştim, bu firçayı tanıyamadım Fırça Rolleyes
2ujrrs4.jpg
Nedir, ne değildir?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: