En Son Ne Aldınız ?
(11/03/2019, Saat: 13:07)ismailinbiri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @impaticaret Mustafa Bey'den gelenler. Yalnız fırça olarak Başak ekstra beyaz istemiştim, bu firçayı tanıyamadım Fırça Rolleyes

Yeni ürünleriniz hayırlı olsun. Lea çubuk sabunu ben de beğenerek kullanıyorum.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
(11/03/2019, Saat: 14:58)Zeyes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünleriniz hayırlı olsun. Lea çubuk sabunu ben de beğenerek kullanıyorum.

———————
Nice and clean.

Teşekkür ederim komşum. Daha önce kremini denemiştim. Açıkçası koruyuculuk vasat ama kokusunu beğendiğimden sabunu da denemek için sepete eklemiştim.
Nedir, ne değildir?
Selamlar,
Maseto 26mm Silvertip, Ebay'den @GartBnx Burak Bey'in yardımları sayesinde aldım, buradan da kendisine teşekkür ederim. Bir haftada geldi; haraç ödemeden de teslim aldım.

5ohv2a.jpg
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
(11/03/2019, Saat: 22:25)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar,
Maseto 26mm Silvertip, Ebay'den @GartBnx Burak Bey'in yardımları sayesinde aldım, buradan da kendisine teşekkür ederim. Bir haftada geldi; haraç ödemeden de teslim aldım.

Hayırlı olsun komşum zevklo tiraslariniz olsun ebaydan nasil alisveris yapiliyor
@Razorlazer

Cok guzel dugumlu bir fırcadır Maseto. Zevkli tıraslarınız olsun.
@yenikomsu, @dikdik_s, teşekkür ederim; 24mm iki bant olanını da çok severek kullanıyorum bir süredir. Makul denilebilecek fiyatlara güzel fırçaları var Maseto'nun, "acaba değer mi?" diye tereddüt eden arkadaşlar varsa etmesinler.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
5062ff4f1f948883296ce0ca68715cd7.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Son İmpa ziyareti cicileri. Smile

2n7rpe.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Aceba yamuk, sorunlu bir alet mi gelecek diye düşünürken, taş gibi alet geldi. Hem de bir kuruş haraç ödemedim.
2hhg6d2.jpg
Son Samuray geldi..

621b74fccfb2cfc25c3a28565d1f2477.jpg

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: