En Son Ne Aldınız ?
(13/03/2019, Saat: 21:10)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son Samuray geldi..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Yeni ürünler ve özellikle Son Samuray hayırlı olsun @FearOfATG Caner, iyi günlerde güle güle kullan.

Select
(13/03/2019, Saat: 21:54)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünler ve özellikle Son Samuray hayırlı olsun @FearOfATG Caner, iyi günlerde güle güle kullan.

Select
Çok teşekkürler Volkan abi. Samuray ile ilgili zaman ne gösterecek merak ediyorum.. Smile

@Gentleman
Komsum hayırlı olsun. Valla ben uzunca bir sure severek kullandım, onun ustune hak etti diyerek normal future aldım, o kadar sevdirdi kendini. Umarım sizde sever, zevkli tıraslar gecirirsiniz.
Saygılar.
Tüm arkadaşların yeni ürünleri hayırlı olsun. Güzel günlerde, zevkle kullanın.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@dikdik_s Teşekkür ederim. Elime varana dek endişeliydim. Jileti yamuk tutar mı? Jileti sıkı tutar mı? Aynen dediğiniz gibi siz futur aldığınız zaman çinlisini uzunca bir süre severek kullandığınızı yazmıştınız. Biraz bu sözlerin gazına gelip sipariş vermiştim. Sizin gibi bir koleksiyon sahibinin onayından geçen alete şans vermemek olmazdı. İyi ki de almışım. Birazdan deneyeceğim tıraşı belki bana uymaz ama alet kesinlikle güzel. Tecrübelerinizi paylaşarak yardımcı olmanız yanısıra, ilgi ve alakanız için de ayrıca teşekkür ederim.
Photo 
Komşularım Selamlar
73jq1j.jpg
Mantık sizi A’dan B’ye götürür. Geleneksel tıraş ise her yere.
Siyah bira ve biberiyeli tıraş macunu olarak satışa sunulmuş ürünün kokusu biberiyeden olsa gerek muhteşem...
Bakalım köpük nasıl olacak...

333acf5f5d8308d0302465d6e01fa9a1.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(14/03/2019, Saat: 11:06)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siyah bira ve biberiyeli tıraş macunu olarak satışa sunulmuş ürünün kokusu biberiyeden olsa gerek muhteşem...
Bakalım köpük nasıl olacak...

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Yeni ürünler herkese hayırlı olsun. Hepsi birbirinden güzel, benim gözüm bu sıradışı sabuna takıldı.
Ne kadar memnun eder bilme ihtimalim yok ama ambalaj ve görüntü çok orijinal.

Rimei ile gelenksel traşa başladıktan sonra dün yeni gelen Merku 34c HD'yİ de deneme fırsatım oldu. 34C Rimei'ye göre daha mild geldi. Jileti sanki hiç hissetmedim (Astra Yeşil.). Bazı anlarda sakalımı kesmediğini bile düşündüm. Ancak 2 perdede sonrasında ufak rötüşlarla gayet güzel iş gördü. Elimdeki Rimei'de fiyatına göre geyet güzel bir ürün gibi geldi. Herhnagi bir çapak kusur vs. yok. Değişik jiletlerle her ikisini de değişimli olarak kullanmak istiyorum bakalım.
(14/03/2019, Saat: 11:17)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünler herkese hayırlı olsun. Hepsi birbirinden güzel, benim gözüm bu sıradışı sabuna takıldı.
Ne kadar memnun eder bilme ihtimalim yok ama ambalaj ve görüntü çok orijinal.

Meisnerr marka ve uretim teknigi olarak kaliteli bir sabundur. Ama ne yazık ki performans acısından gunumuz tıras sabunlarının gozdelerinin biraz gerisinde kalıyor.

Pisporsuk kardesime hayırlı olsun, zevkli tırasları olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: