En Son Ne Aldınız ?
Uzun bir süredir Omega 10029 fırçayı inceliyordum. @ekilic2 Erhan komşum da bunu bildiği için bana sürpriz yapıp hediye olarak göndermiş Smile
Erhan komşum beni çok mahçup ettin, çok çok teşekkür ederim Smile

f0742307ae24aa95bf144e795c04a7cb.jpg
Herkesin yeni ürünleri hayırlı olsun. Volkan bey güzel günlerde kullanın, komşumuzuda tebrik ederim düşünceli davranışından ötürü. Fırça okadar parlakki raflardaki ürünler dahi görünüyor Smile Hangi dükkandasınız, kendi işyerinizdemisiniz, raflardakiler nedir merak ettim doğrusu?
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(20/03/2019, Saat: 12:13)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkesin yeni ürünleri hayırlı olsun. Volkan bey güzel günlerde kullanın, komşumuzuda tebrik ederim düşünceli davranışından ötürü. Fırça okadar parlakki raflardaki ürünler dahi görünüyor Smile Hangi dükkandasınız, kendi işyerinizdemisiniz, raflardakiler nedir merak ettim doğrusu?
Geleneksel Müzik üzerine raflar muhtemelen.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(20/03/2019, Saat: 12:13)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkesin yeni ürünleri hayırlı olsun. Volkan bey güzel günlerde kullanın, komşumuzuda tebrik ederim düşünceli davranışından ötürü. Fırça okadar parlakki raflardaki ürünler dahi görünüyor Smile Hangi dükkandasınız, kendi işyerinizdemisiniz, raflardakiler nedir merak ettim doğrusu?

@Soner komşum çok teşekkür ederim. Fırçanın sapı parlak olunca yansımayı kapatamadım, ben hariç her şey görünüyor Smile
@FearOfATG Caner doğru tahminde bulunmuş bir müzik şirketinde çalışıyorum Smile
Harika müzik ruhun gıdasıdır derler, bizimde gıdamız geltir.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(20/03/2019, Saat: 12:06)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun bir süredir Omega 10029 fırçayı inceliyordum. @ekilic2 Erhan komşum da bunu bildiği için bana sürpriz yapıp hediye olarak göndermiş Smile
Erhan komşum beni çok mahçup ettin, çok çok teşekkür ederim Smile

f0742307ae24aa95bf144e795c04a7cb.jpg

Güle güle ve güzel günlerde kullanın.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Sabah sürüyorum,gün boyu buram buram kokusunu alıyorum,çok memnun kaldım.5f0fe8fc14c4b3224af1201286d328a7.jpg

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
b35cb3276f86f05a9aacb131a8598698.jpg

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
Yeni ürünler hayırlı olsun herkese. @Zeyes hocam bundan bende de var ama hiç açılmamış daha sıra gelmedi kıvamı uygun mu kolayca kaba basmaya?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Ben bu işlerde pek beceriksizim komşum, biraz sert geldi bana kaba basmak için. Ben de makasla dilim dilim kesip öyle bastım. Bu iş için uygun yol sanırım rendelemek.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: