En Son Ne Aldınız ?
(20/03/2019, Saat: 18:36)Zeyes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bu işlerde pek beceriksizim komşum, biraz sert geldi bana kaba basmak için. Ben de makasla dilim dilim kesip öyle bastım. Bu iş için uygun yol sanırım rendelemek.
———————
Nice and clean.
Acaba, sıcak bir yere konularak bir süre bekletmek yumuşatır mı(Mesela kalorifer peteği, ya da demlik buharı ile yumuşaması için üzerine koymak gibi)

Bunlar da olmaz ise,
basılacak cam kasenin içine yerleştirilerek yine bir tencere ortasına konulması ve tencere üzerinin de kapatılarak kaynatılması, kaynayan su buharı ile eritilmesi(arada bir çatal kaşık ile de ezilmesi)

E n v i r o n m e n t a l i s t

(20/03/2019, Saat: 18:42)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Acaba, sıcak bir yere konularak bir süre bekletmek yumuşatır mı(Mesela kalorifer peteği, ya da demlik buharı ile yumuşaması için üzerine koymak gibi)

Bunlar da olmaz ise,
basılacak cam kasenin içine yerleştirilerek yine bir tencere ortasına konulması ve tencere üzerinin de kapatılarak kaynatılması, kaynayan su buharı ile eritilmesi(arada bir çatal kaşık ile de ezilmesi)

Evet komşum, sıcağı görünce bırakıyor kendini hemen. Bunu farkettim ancak hemen basıp denemek için en kestirme zahmetsiz yolu seçip dilimledim. Ama dediğiniz yöntemler daha keyifli ve kesin yöntemler.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
@KAYHAN ağabeyime teşekkürlerimi sunarım...

a589a7a6b7636e2ce06241bb9f3de519.jpg

e3fdf4af3eab6e317a6e302079aabf4a.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(20/03/2019, Saat: 12:06)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun bir süredir Omega 10029 fırçayı inceliyordum. @ekilic2 Erhan komşum da bunu bildiği için bana sürpriz yapıp hediye olarak göndermiş Smile
Erhan komşum beni çok mahçup ettin, çok çok teşekkür ederim Smile

@batmanforever komşum teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için. Rica ederim ne demek mahçup etmek efendimSmile Siz Omegaların dilinden anlarsınız, güle güle keyifli tıraşlarda kullanınız...
Smile a little be
[/quote]

@PisPorsuk kardeşim iyi günlerde kullan
(20/03/2019, Saat: 02:17)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Stirling'e email atin isterseniz, Turkiye'ye kargo var mi diye

Hayirli olsun, benim merak ettigim aletlerden biri, umarim memnun kalirsiniz.

Bende cok merak ediyorum. Herkes yabanci forumlarda cok met ediyor. Geldiginde forumda paylasacagim.
(20/03/2019, Saat: 14:00)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle ve güzel günlerde kullanın.

Teşekkür ederim abi Smile
Bu Omega fırça Prorasonunda ona yaptırdığının aynısı mı?
@bugra101 komşum Stirling den cevap gelirse Özel Mesajdan bana bilgi vermeniz mümkün mü acaba?
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
34g83dh.jpg

mustbe komşumun sponsorluğunda dalan krem, kendisine bir kez daha teşekkür ederim.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(21/03/2019, Saat: 16:54)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mustbe komşumun sponsorluğunda dalan krem, kendisine bir kez daha teşekkür ederim.

güle güle kullanın komşum Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: