En Son Ne Aldınız ?
(25/03/2019, Saat: 14:07)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün elimize ulaşan güzellik. @Osaka23 komşum sağolsun yanında Vintage jilet örnekleri ve Efrasyab üstadın PS yağından da minik bir sample göndermiş. Alet ışıl ışıl, çok fena bir şey. Çok sevdim elde duruşunu ve ağırlığını. Bakalım yarın ilk tecrübemi gerçekleştireceğim.
Tinypic programı yine çevirmiş fotoğrafı Huh

Rockwell 6C hayırlı olsun @DenizKSK komşum, iyi günlerde güle güle kullanın.
(25/03/2019, Saat: 14:07)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün elimize ulaşan güzellik. @Osaka23 komşum sağolsun yanında Vintage jilet örnekleri ve Efrasyab üstadın PS yağından da minik bir sample göndermiş. Alet ışıl ışıl, çok fena bir şey. Çok sevdim elde duruşunu ve ağırlığını. Bakalım yarın ilk tecrübemi gerçekleştireceğim.
Tinypic programı yine çevirmiş fotoğrafı  Huh
2d8met0.jpg

Komşum Güle güle kullan Smile)
Hayirli olsun @DenizKSK komsum.
Keyifle kullanirsin insaallah.
Tinypic programı yine çevirmiş fotoğrafı  Huh

Hayırlı olsun komşum, daha önce de demiştim 6c candır. Bir süre elin başka alete gitmeyebilir benden demesi Big Grin
Nedir, ne değildir?
(25/03/2019, Saat: 14:23)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rockwell 6C hayırlı olsun @DenizKSK komşum, iyi günlerde güle güle kullanın.

Teşekkür ederim komşum. Sağolun.

(25/03/2019, Saat: 14:37)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum Güle güle kullan Smile)
Çok sağolun komşum.

(25/03/2019, Saat: 14:56)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli olsun @DenizKSK komsum.
Keyifle kullanirsin insaallah.
Teşekkür ederim komşum.

(25/03/2019, Saat: 16:08)ismailinbiri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun komşum, daha önce de demiştim 6c candır. Bir süre elin başka alete gitmeyebilir benden demesi Big Grin

Çok sağol komşum, valla yalan yok 5. ve 6. seviye kafalardan umudum ve beklentim çok yüksek. Smile
"A Samurai always wears two swords."
c3808e9e50aba71ad733af64900869fd.jpg

Geldi mi gonlunum efendisi Smile @GartBnx Burak Agabey’e cok tesekkur ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Çok güzel bir sabun keyifle kullanın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yaqi Sagrada siparişi verdim az önce. Gelince resmini koyarım en afilisinden Smile
Jiletler Extrashaving'den, Adidas Watsons'tan, Rebul ise hediye olarak bir tanıdıktan geldi Smile61c3282be7652f31aef3af8920a5ee0b.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(26/03/2019, Saat: 00:36)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jiletler Extrashaving'den, Adidas Watsons'tan, Rebul ise hediye olarak bir tanıdıktan geldi Smile[IMG]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190325/61c3282be7652f31aef3af8920a5ee0b.jpg[IMG]

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tüm komşular güzel günlerde kullansın ürünlerini.
Ahbap hocam adidas çok yağlı bir üründü diye hatırlıyorum. Deneme şansı buldunuz mu?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: