En Son Ne Aldınız ?
@ekilic2
Komsum guzel urununuz gelmis sonunda. Keyifle kullanin
Bu mağaza Lübnan/Beyrut'da, arkadaşım gitti geliyor şimdi, hediye getirecekmiş, çok merak ettim. Orada da geleneksel tıraşa ilgi duyulması beni şaşırttı.

300a245.jpg
2ugkys1.jpg
2daiu0i.jpg
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

a475e966beea3f037904bba6fc8d8c2c.jpg

Yine dolu dolu hediyeleriyle bir mühle paketi daha mühleden alışveriş yapmak çok keyifli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hayirli olsun @-mali Coskun abi. Cok guzel bir secim yapmissin. Keyifli tiraslar dilerim
Çok teşekkür ederim sağolasın dostum @turkoglum13

Güzel günlerde kullanın Coşkun hocam. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
2ls9vs7.jpg
@impa siparişim bu sabah geldi.Yarım jilet kullanabileceğim kaliteli bir ustura arayışım bitmiş oldu.
(03/04/2019, Saat: 16:54)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yine dolu dolu hediyeleriyle bir mühle paketi daha mühleden alışveriş yapmak çok keyifli

Komşum güzel günlerde kullanım. Fırça sentetikse Yaqi sentetik de elinizde varsa kullandıktan sonra yorumlarınızı bizimle paylaşır mısınız?
Çok teşekkür edrim arkadaşlar. Herkesin yeni ürünleri hayırlı olsun.

Komşum, benim galiba sentetik kıllarla aram düzelmeyecek sevemedim bir türlü tıraş olmadım henüz ama köpük yaparak denedim. Mühle sentetiğin loftu yaqi sentetikten daha uzun ancak ikisinde de ben aynı sorunu yaşıyorum. Şöyleki iki fırçada yüzde zor açılıyor yüzde daire şeklinde fırçalama bu fırçalara göre değil ama badana yapar gibi kullanabilirsiniz. Uçları yumuşak. Ben loft uzunluğu hariç yaqi sentetikten bir farkını görmedim.

@mali komşum , Mühle sentetik benim de hoşuma gitmemişti, o kadar övgü almasına şaşırmıştım
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: