En Son Ne Aldınız ?
Yaqi Brush Razorus.com dan geldi. Daha deneme fırsatım olmadı sakalımı yeni kesmiştim. Çok hoş bi görüntüsü var. Ele tam oturuyor. Kavranması iyi. Köpürtme performansınında iyi olacağını düşünüyorum.

30f27ba3acf55f50f97525b62fbb3fb6.jpg8b71f33f9a61f7c085b4d78a4a44d210.jpg

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
(08/04/2019, Saat: 14:24)ismailinbiri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Berber toptancisindan aldım, ustayi denemek yeni kismet oldu. Derbi kremin de sadece dışı değişmiş gibi geldi ama hayırlısı bakalım Big Grin
106awb4.jpg

Komşum, İçeriğinde allantoin görüyorum, parabeni çıkarmamaları olumsuz olmuş. Hayırlı olsun güle güle kullanın

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
(08/04/2019, Saat: 16:44)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynısı gibi görünüyor ancak aynısı değil gibime geldi.
Bu Jiletli tıraş makinelerinin acemisiyim, fazla bilgim de yok.
Yanda bir kısmı gözüken makinenin kutusu da var
Üzerinde ise sol tarafında R sağ tarafında ise 4 yazıyor.
Bir de kutusunun üzerinde DM 4,85 yazıyordu.
Bu fason bir üretimdir düşüncesiyle  ilgilenmedim, ancak durumu çok iyiydi.

https://www.badgerandblade.com/forum/thr...ar.534610/

Böyle bir şey ise orjinaldir Smile
(08/04/2019, Saat: 19:08)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.badgerandblade.com/forum/thr...ar.534610/

Böyle bir şey ise orjinaldir Smile

Kutusu markalı değil, üzerinde hiç bir markanın adı yok.
Sanırım fason bir üretim.
Makinenin alt kısmının solunda R, sağında ise 4 yazıyor.
Bunlardan başka işaret ve yazı bulunmuyor.

E n v i r o n m e n t a l i s t

(08/04/2019, Saat: 18:00)Zeyes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, İçeriğinde allantoin görüyorum, parabeni çıkarmamaları olumsuz olmuş. Hayırlı olsun güle güle kullanın

———————
Nice and clean.

Teşekkür ederim komşum.
Nedir, ne değildir?
d5732ea7f695db17e2edb5cf9888a0a1.jpg

Aralik ayinda maggarddan siparis ettigim Timeless kopurtme kasesi 60 gunde gelmeyince yekrar gonderim istedim ve bir ayi gecen zamanda geldi gonlumun efendisi Wink
İlk deneme icin calismalar basladi.
Malzeme, iscilik ve boyutlar guzel gorunuyor.
Amazondan efsaneler.bakalım nasıl yeni yavrular Smilef2231226a612f84280152069c935b43b.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Denizleriniz sakin, pruvanız neta olsun...
içi limon dilimli tas diğer meyveler de vardı Smile Dört nokta tepe , dilimler ise kabarık. Traş kremi köpürttüm çok kısa sürede oldu

[img]OvjEPz.jpg[/img]
Sırlanmış boya mı @mustbe komşum yoksa üzerine boyama işlemi mi gerçekleşmiş. Rengi çok hoşuma gitti. Derby Limon Oraleti krem ile çok hoş olur kullanması. Smile (Kokusu limondan çok, kahvehanelerde verilen oraletlere benzediği için.) Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(09/04/2019, Saat: 23:13)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sırlanmış boya mı @mustbe komşum yoksa üzerine boyama işlemi mi gerçekleşmiş. Rengi çok hoşuma gitti. Derby Limon Oraleti krem ile çok hoş olur kullanması. Smile (Kokusu limondan çok, kahvehanelerde verilen oraletlere benzediği için.) Smile

Keramika denilen porselenin bir altı ürün olması lazım. Eve gelmeden bir çentik parça uçtu dikkatsizliğimden. Meyvesine göre rengi vardı. 7.5 lira züccaciyeden aldım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: