En Son Ne Aldınız ?
Tüm arkadaşların yeni ürünleri hayırlı olsun.İyi günlerde kullanınız.
@CK89 komşum sağlıkla kullanın nokta atışlı isabetli seçimler olmuş .
@CK89
Bbs-1 hayırlı uğurlu olsun. Sağlıkla.
Dördü Türkiye'ye toplandı. Smile
(17/04/2019, Saat: 01:07)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @CK89

@Nani Kuş @AKadir cok tesekkur ederim...
@Sofistike Komşum Killa Hakan'ın son albümünü tavsiye ederim.Saf ve doyumsuz şekilde dinlediğim albümlerden biri oldu.Harbi Killa olmuş diyebiliriz. Smile
Hakan Durmuş abimizle tanışıp sohbet ettiğim,mütevazi kişiliyle etkileyici ses tonuyla hayran kalmıştım.Eski gangsta zamanlarımdan kalan resmide iliştireyim.
Yeni ürünlerinle mutlu olmanı dilerim.
2q8q9vk.jpg
(16/04/2019, Saat: 17:01)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: onu da eskiden çok dinlerdim şimdiki nesil autotune ile kolaya kaçtığından eskisi kadar zevk alamaz oldum aklıma geldikçe eskileri açar dinlerim motivasyon kaynağı  Big Grin

Wink

(17/04/2019, Saat: 01:25)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sofistike Komşum Killa Hakan'ın son albümünü tavsiye ederim.Saf ve doyumsuz şekilde dinlediğim albümlerden biri oldu.Harbi Killa olmuş diyebiliriz. Smile
Hakan Durmuş abimizle tanışıp sohbet ettiğim,mütevazi kişiliyle etkileyici ses tonuyla hayran kalmıştım.Eski gangsta zamanlarımdan kalan resmide iliştireyim.
Yeni ürünlerinle mutlu olmanı dilerim.
...

@Ibra35;

Komşum, temenniniz için teşekkür ederim. Son albümden ziyade sizin paylaştığınız resimde "Killa"  Wink
(17/04/2019, Saat: 01:07)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @CK89

Kadir abi Turkiyede demeyelimde Geltircilerde diyelim. Ck89 komsum bildigim yurt dısında ikamet ediyor.
Komsum Streamline yanında BBS-1 de hayırlı olsun.
Tum komsularimin yeni urunleri hayirli olsun.
@CK89 komsum ozellikle BBS-1 iniz hayirli olsun
Geleneksel tıraşa başlarken bana RiMei fazlasıyla yeter demiştim ama olay hobiye dönüşünce demek yetmiyormuş

Mühle R41'i sevmemi sağlayan @Sofistike Gürkan'a teşekkürlerimi sunuyorum. Desteklerini esirgemeyen @turkoglum13 Mehmet ve @SKYBRAVE Ziya'ya ayrıca çok teşekkür ediyorum.

dd80b0f07456d1a5ce78dc75d69d4fd4.jpg

3c4a20e2fb15ebf58710e5b19a90d08f.jpg
Hayirli olsun @batmanforever abi.
Fotolar efsane gorunuyor

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: