En Son Ne Aldınız ?
(17/04/2019, Saat: 16:22)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel tıraşa başlarken bana RiMei fazlasıyla yeter demiştim ama olay hobiye dönüşünce demek yetmiyormuş

Mühle R41'i sevmemi sağlayan @Sofistike Gürkan'a teşekkürlerimi sunuyorum. Desteklerini esirgemeyen @turkoglum13 Mehmet ve @SKYBRAVE Ziya'ya ayrıca çok teşekkür ediyorum.

Keyifli tıraşlar dilerim. Hayırlı olsun abi  Rolleyes
(17/04/2019, Saat: 16:22)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel tıraşa başlarken bana RiMei fazlasıyla yeter demiştim ama olay hobiye dönüşünce demek yetmiyormuş

Mühle R41'i sevmemi sağlayan @Sofistike Gürkan'a teşekkürlerimi sunuyorum. Desteklerini esirgemeyen @turkoglum13 Mehmet ve @SKYBRAVE Ziya'ya ayrıca çok teşekkür ediyorum.

Abicim aletin ışıltısı gözlerimi aldı Big Grin Güzel günlerde, keyifli tıraşlarda kullanman dileğiyle hayırlı olsun tekrardan Tıraş aleti
2fae79c26292e8e2a6a0d63ebd805752.jpg

GaRtBnX.....

https://www.instagram.com/gartshobby/
Çok da birşey söylemeye gerek yok, ürün konuşuyor Smile Hayırlı olsun abi.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Beyler yeni ürünleriniz hayırlı olsun
Burak bey jiletler yakıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

dd80b0f07456d1a5ce78dc75d69d4fd4.jpg

3c4a20e2fb15ebf58710e5b19a90d08f.jpg

(17/04/2019, Saat: 17:12)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: GaRtBnX.....

https://www.instagram.com/gartshobby/

Hayırlı olsun @GaRtBnX Burak bey @batmanforever Volkan bey. . Çok güzel ürünler. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
Işıl ışıl, mis gibi ürünler gelmiş. Hepsi de güzel günlerde kullanılsınlar.
"A Samurai always wears two swords."
Maşallah yeni ürün şöleni olmuş. Güzel günlerde kullanın.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
@turkoglum13 @dikdik_s
Cok tesekkur ederim.... Smile
@turkoglum13
@Sofistike
@SKYBRAVE
@FearOfATG
@-mali
@erfa
@DenizKSK