En Son Ne Aldınız ?
@dr_green, ve @ricochet komşularım ben vintage Astrayı beğendim keskinliği üç aşağı beş yukarı mavi astra ya çok benziyor ama konforu hem maviden hem yeşil Astra dan çok daha iyi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@batmanforever Volkan abi hayırlı olsun Smile ışıltıyı görünce canım çekti yarının ekipmanı belli oldu bende Big Grin
Keyifli tahrişsiz tıraşlar dilerim Smile

Ayrıca tüm komşularım yeni ürünlerini keyifle kullanmalarını dilerim Smile
(17/04/2019, Saat: 19:50)fatihbyfah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever Volkan abi hayırlı olsun Smile ışıltıyı görünce canım çekti yarının ekipmanı belli oldu bende Big Grin
Keyifli tahrişsiz tıraşlar dilerim Smile

Ayrıca tüm komşularım yeni ürünlerini keyifle kullanmalarını dilerim Smile

Çok teşekkür ederim @fatihbyfah Fatih komşum Smile
Mühle R41'in elde duruşu, ağırlığı ve tıraşını çok beğendim. Yarın ki tıraşın harika geçmesi dileğiyle sana da şimdiden keyifli tıraşlar diliyorum Smile
(17/04/2019, Saat: 16:22)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel tıraşa başlarken bana RiMei fazlasıyla yeter demiştim ama olay hobiye dönüşünce demek yetmiyormuş

Mühle R41'i sevmemi sağlayan [url=http://www.geltir.com/

Abi cok sevindim almis olmana gule gule kullan muhleyi edwin jaggerdan ayiran en guzel yeri isilti bence
(18/04/2019, Saat: 00:57)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi cok sevindim almis olmana gule gule kullan muhleyi edwin jaggerdan ayiran en guzel yeri isilti bence

Teşekkür ederim @mustbe komşum. R41 hem yakışıklı hem de asabi Smile
son olarak panpa rapida 1 kartela ve 1 er paket sari gillette ve voskhod aldım deneme sıralarına koydum

unuttum 1 adet sentetik fırça alidayıdan aldım sabunla denedim çok güzel sonuç verdi köpük jel falan gerçekten tembel işi
(17/04/2019, Saat: 16:22)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel tıraşa başlarken bana RiMei fazlasıyla yeter demiştim ama olay hobiye dönüşünce demek yetmiyormuş

Mühle R41'i sevmemi sağlayan @Sofistike Gürkan'a teşekkürlerimi sunuyorum. Desteklerini esirgemeyen @turkoglum13 Mehmet ve @SKYBRAVE Ziya'ya ayrıca çok teşekkür ediyorum.

dd80b0f07456d1a5ce78dc75d69d4fd4.jpg

3c4a20e2fb15ebf58710e5b19a90d08f.jpg

@batmanforever hayırlı olsun çok güzel görünüyor Smile güle güle kullanın
------
Merkur Progress 510
Yaqi Sagrada Famillia Tuxedo
-------
Uzun zamandır almayı düşündüğüm ve nihayet aldığım usturalar.

Gold Dollar 208
V9mX8r.jpg

TITAN
nQZm9l.jpg

E n v i r o n m e n t a l i s t

@manuple hayırlı olsun üstadım, bileme konusundaki bilgisizliğim yüzünden dört çelik ustura ve bir kamisori öylece bakışıyoruz. Ne mutlu size

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@manuple hayirli olsun abi..
Keyifle kullan abi.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: