En Son Ne Aldınız ?
(19/04/2019, Saat: 16:29)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun zamandır almayı düşündüğüm ve nihayet aldığım usturalar.

Gold Dollar 208

TITAN

Usturalar hayırlı olsun @manuple abi, iyi günlerde güle güle kullan. Titan olanı çok beğendim çok klas görünüyor Smile
@gr00v3r
@turkoglum13
@batmanforever

Özellikle TITAN uzun zamandır takip ettiğim ve beni cezbeden bir ustura idi.
Bunların yenisini almaktansa bazı nedenlerden dolayı Ustura Ustası bir elden almayı tercih ettim.

@gr00v3r, ümit ediyorum ki eğer gönülden ister ve uğraşırsanız yapamayacağınız bir şey yoktur.
Ustura ile ilgili konuları takip ederek illa ki açık bir kapıdan adım attığınızda gerisi gelecektir.

Acemi biri olsam da olabildiğince yardımcı olmayı ve bildiğim kadarıyla her zaman sorularınıza cevap vermeye çalışırım.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Muhle R89 tatmanın zamanı geldi.
5b5cad0e2159f84f8e2f79409531ccab.jpg
Hediye gelen sample after shave ve krem için Muhle Tr’ye teşekkürlerimi buradan iletiyorum.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
(19/04/2019, Saat: 20:04)Zeyes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Muhle R89 tatmanın zamanı geldi.

Hediye gelen sample after shave ve krem için Muhle Tr’ye teşekkürlerimi buradan iletiyorum.

———————
Nice and clean.

Hayırlı olsun komşum , güle güle kullan çok güzel bir alet.
Deden gibi tıraş ol.
(19/04/2019, Saat: 20:39)Poerio Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun komşum , güle güle kullan çok güzel bir alet.

Sağolun komşum, keyifli tıraşlar.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
(19/04/2019, Saat: 20:04)Zeyes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Muhle R89 tatmanın zamanı geldi.
5b5cad0e2159f84f8e2f79409531ccab.jpg

———————
Nice and clean.

@zeyes komşum güle güle kullanınız yeni Mühle'yi. Kalite olarak güzel bir makinedir. Benim de tıraşa başlarken ilk aldığım makinedir kendisi.
Smile a little be
@batmanforever komşum hayırlı olsun yeni R41'iniz. Umarım memnun kalırsınız, keyifli tıraşlarınız olsun.
Smile a little be
(20/04/2019, Saat: 11:47)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever komşum hayırlı olsun yeni R41'iniz. Umarım memnun kalırsınız, keyifli tıraşlarınız olsun.

Teşekkür ederim @ekilic2 Erhan hocam. Usturayla R41 ile arasında kaldım ve kararımı R41’den yana kullandım. Anlaşacağımızı ümit ediyorum Smile

Tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun, iyi günlerde güle güle kullanın.
Yeni tıraş aletleriniz hayırlı olsun beyler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tabac ailesine ben de katıldım. a77fe69afcd4f8a7f8bd7ca11b031d91.jpg4a75e34c2b1b7c886c5fb4f7b0f6fd12.jpg

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: