En Son Ne Aldınız ?
Aldıklarınızı, alacaklarınızı ve dahi hepsini güle güle, mutlu ve huzurlu günlerde kullanın.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Hayırlı olsun güle güle kullanın komşum.
@ekilic2

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
fcmkbm.jpg

@FearOfATG Caner komsuma gönderdiği sample jiletler ve ürünler için  tesekkur ederim Smile
Rica ederim hocam. Dene & Paylaş uygulamasını burada öğrendim ben. 7oclock içinde 7oclock hariç her jilet var bu arada Smile
Oradaki ürünlerden ikisini zamanında bana gönderen komşularıma aylar sonra tekrar ben de teşekkür etme fırsatı bulmuşken ben de teşekkür etmiş olayım.
Güle güle kullanın inşallah..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Dene paylaş olsun alinan urunlerin yanina urunden fazla gonderilen hediyeler olsun kisacasi geltirde dostluk forumdaslik bambaska seviyede.
Tekrar tesekkur eder tum forumdaslarima keyifli tiraslar dilerim Smile
Tüm komşulara yeni aldığı ürünler hayırlı olsun, güle güle kullanın.

@FearOfATG Caner hoca adam mıdır? Adamın dibidir. Smile
yeni ürünleriniz hayırlı olsun hepsi birbirinden güzel, cümleten sıhhatler olsun Smile
Tüm arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun.
(22/04/2019, Saat: 18:26)Zeyes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun güle güle kullanın komşum.
@ekilic2

———————
Nice and clean.
Çok teşekkür ederim @zeyes komşum. Tabac ile bugün ilk tirasimi oldum. Kokusu çok hoşuma gitti. Koruyuculugu ise MWF kadar olmasa da çok beğendim.

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be
@ekilic2 Erhan hocam Tabac'ın hayran kitlesi oldukça fazla bol köpüklü keyifli tıraşlarınız olsun.

@FearOfATG Caner candır... Seviliyorsun Smile

Tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: