En Son Ne Aldınız ?
@batmanforever Volkan abi, @ziyanınjileti Burak hocam, bana bu uygulamayı öğretenler kimler? Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
@batmanforever volkan abi agresif aşıklardansın hayırlı olsun abi Smile
(23/04/2019, Saat: 22:16)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @batmanforever volkan abi agresif aşıklardansın hayırlı olsun abi Smile

Teşekkür ederim @jegal komşum. r41 evet agresif bir alet ama uysal bir jilet kombinasyonuyla gayet güzel ve tadında tıraşlar verebiliyor. Ustura tadında Smile
(23/04/2019, Saat: 21:10)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ekilic2 Erhan hocam Tabac'ın hayran kitlesi oldukça fazla bol köpüklü keyifli tıraşlarınız olsun.

@FearOfATG Caner candır... Seviliyorsun Smile

Tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
Çok tesekkür ederim @batmanforever komşum.

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be
2jcyh5i.jpg
Truefitt & Hill Sandal Ağacı
Acca Kappa White Moss
Haslinger Bal
TOBS Platinum
Le pere lucien kolonya - eğreti otu
Ladas jilet
Derby çubuk
2luv33a.jpg

Tabac ürünleri için indirimler fırsatlarda haber veren komsuma tekrar teşekkür ederim Smile
Bugün yeni bir ustura daha aldım.
Gold Dollar 208-Made In Chine
@izbe 'den Taskind 'e,
@Taskind üstadın elinden sihirli dokunuşlar gördükten 3 yıl sonra da bana ulaşmış oldu.Smile

İlk izlenimim iyi, tıraş olduktan sonra da tıraşa etkisini görmüş olacağım.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Tüm komşulara yeni ürünleri hayırlı olsun, iyi günlerde güle güle kullanın.

@fatihbyfah Fatih komşum, fırsatı nerede yakaladın? Bol köpüklü tahrişsiz keyifli tıraşlar diliyorum.

@manuple İbrahim abi ustura koleksiyonun büyüyor Maşallah Smile Hayırlı olsun tekrardan iyi günlerde kullan.
@batmanforever sağolasın Volkan abi. N11 de 2 satıcıda tabac tüm ürünlerinde baya uygun fiyatlar var. Resimdeki 100 gr refil kargo dahil 39.90 a aldım Smile
İndirimler fırsatlar konusunda adını hatırlayamadığım komşum paylaşmıştı fırsatı
@fatihbyfah komşum link verebilir misiniz ? Tabac stoklamak bende hobi içinde hobi Smile
Tüm komşulara yeni ürünleri hayırlı olsun
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: