En Son Ne Aldınız ?
(25/04/2019, Saat: 11:58)solidas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu jiletleri nerden temin ettiniz komşum
Teşekkür ettiği kişiden almış hocam.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(25/04/2019, Saat: 12:07)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ettiği kişiden almış hocam.. Smile

Smile)

E n v i r o n m e n t a l i s t

@solidas komşum doğrudur teşekkür ettiğim @Mehmet_G beyden aldım.
Kusura bakmayın geç farkettim.
Sputnik i şiddetle tavsiye ederim ama bu impada ki Rus malı (PG) değilmiş Ukrayna menşeli Sputnik
Belki 40 çeşit jilet denedim böylesini görmedim inanılmaz derecede keskin ve konforlu bir jilet.
Mehmet beye bana böylesin bir jileti hediye ettği için kez daha teşekkür ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(24/04/2019, Saat: 14:54)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2jcyh5i.jpg
Truefitt & Hill Sandal Ağacı
Acca Kappa White Moss
Haslinger Bal
TOBS Platinum
Le pere lucien kolonya - eğreti otu
Ladas jilet
Derby çubuk

Merhaba,

Yurtdışı siparişi sanırım.
Haslinger Balsam ı bende merak ediyorum ve sipariş vereceğim.
Sizin daha önce bir tecrübeniz oldu mu bunla ?
(25/04/2019, Saat: 13:43)atoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Yurtdışı siparişi sanırım.
Haslinger Balsam ı bende merak ediyorum ve sipariş vereceğim.
Sizin daha önce bir tecrübeniz oldu mu bunla ?

Ürünlerin tamamı @impaticaret kaynaklı gibi duruyor. Fotoğraftaki Haslinger sabun @atoprak komşum.
(25/04/2019, Saat: 13:52)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürünlerin tamamı @impaticaret kaynaklı gibi duruyor. Fotoğraftaki Haslinger sabun @atoprak komşum.
Aynı sabundan bende de var ama balsam yazısını okuyunca fotoğrafa tekrar odaklanmam gerekti.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(25/04/2019, Saat: 13:52)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürünlerin tamamı @impaticaret kaynaklı gibi duruyor. Fotoğraftaki Haslinger sabun @atoprak komşum.

SmileSmileSmileSmileSmile

İş yerinde ki bağlantımda fotoğraflar gösterilmiyor, sadece yazıları okudum.
"Bal" deyince de, aklıma Balsam geldi Smile

Feci pot kırdım Big Grin
Birkaç gündür forumda ustura konularına bakıyordum gizli gizli. YouTube videoları izleyerek de gözlem yapıyordum. Bugün de bir dükkandan bu Sedef marka usturayı aldım. Bakalım, kazasız belasız kullanabilirim inşallah Big Grin05241f8b1ef42ee34aed2586c7d71b14.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Hepsiburadadan nivea tras kremi aldim 10.9 tl.@batmanforever komsumuzun tavsiyesi ile de ayni siteden hepsiburada satıcılı 30.77 tl ye omega 10029 aldim pzt gununden beri break in deyiz trasta henuz kullanmadim.nivea yi ise memnun oldugum icin yedek olarak aldim
(25/04/2019, Saat: 15:04)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birkaç gündür forumda ustura konularına bakıyordum gizli gizli. YouTube videoları izleyerek de gözlem yapıyordum. Bugün de bir dükkandan bu Sedef marka usturayı aldım. Bakalım, kazasız belasız kullanabilirim inşallah Big Grin[IMG]https://uploads.tapatalk-
~
Deneme amaçlı güzel bir başlangıç, güle güle kullanın.
Yeni ve ilk kez kullanacaksanız, el hassasiyeti, amatör dikkat ve fazla bastırmadan adeta yüzünüze krem sürüyormuşçasına davranın, normal jiletli makine gibi seri hareketlerden kaçının olmaz mı?

Özellikle yüzün hassas yerlerinde (bıyık altı, boyun bölgesi gibi) daha dikkatli olmalısınız, ya da ilk tıraşlarda o bölgelerde tıraş makinesi kullanmanızda fayda var.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: