En Son Ne Aldınız ?
@daghan

Hocam biraz salın kendinizi su hayatta yaw, bu kadar supheci olmayın. Kim ugrasacak Tabac seramik kasenin sahtesini yapmakla. Rahat olun zevkle kullanın hayırlı olsun urunleriniz.
Big Grin 
(25/04/2019, Saat: 23:02)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @daghan

Hocam biraz salın kendinizi su hayatta yaw, bu kadar supheci olmayın. Kim ugrasacak Tabac seramik kasenin sahtesini yapmakla. Rahat olun zevkle kullanın hayırlı olsun urunleriniz.

Üstadım haklısın ama, ? tıraş ürünlerinde impa Mustafa Bey ve Razorus Noyan Bey dışındaki ürünlere hep bir orjinallik takıntısı yapıyorum Smile onlardan hariç diğer platformlardan alışveriş yapınca, Smile böyle oluyorum Smile
(25/04/2019, Saat: 22:09)daghan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam hayırlı olsun, benimde siparişim şimdi geldi, birşey sormak istiyorum, kasenin kapağı sizinde oynuyor mu acaba? Bana gelen üründe kase kapağı tam oturmuyor ses yapıyor, bunu merak ettim, birde üstündeki koruyucu kağıtın üstünde tabac yazısı var mı? Yoksa sarı bir kâğıt mi? İnternet görsellerinde kağıdın üstünde tabac yazısı var o yüzden sordum, teşekkür ederim

Sorduğum soruya kendim cevap vereyim ? şimdi videoda izledim ve dediğim gibi geliyormuş, ürünün orjinalliğinden çekinmiştim ama orjinalmiş ? birde stick refill aldım bu stok bana 2019 yılını çıkartır

Daha önce impadan da kaseli Tabac sabun almıştım. Fiyat farkı az diye ve kaseyi de beğendiğimden ikinciyi aldım. Birebir aynı merak etmeyin. Kasenin içindeki sabunu da denedim. Sabunu da bildiğimiz Tabac.
(25/04/2019, Saat: 23:02)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @daghan

forumun mottosu olmaya aday ? "salın kendinizi şu hayatta"
en son bunu aldım diyebilirim, şöyle bir de yenileme işlemi yaptık, nerden baksanız 30 yıl el sürülmemiş, el ile yapılmış makina değmemiş,  imal tarihi yazmıyor.

2e696ib.jpg
(26/04/2019, Saat: 11:39)mrcktl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: en son bunu aldım diyebilirim, şöyle bir de yenileme işlemi yaptık, nerden baksanız 30 yıl el sürülmemiş, el ile yapılmış makina değmemiş,  imal tarihi yazmıyor.
~

Özellikle son yıllarda değerlerimize ilgi gösterilmesi, takip edilmesi ve bu konuda her ayın belli günlerinde çeşitli pazarlar açılması, açılan bu pazarlara halkın yoğun ilgi göstermesi umut vaadediyor.

Bu meyanda her ayın ilk pazar günü Ayrancı-Ankara(TBMM geçildikten sonra yaklaşık 300 m. solda) Semt Pazarında Antika Aazarı, Ümitköy-Çay yolu Arcadum güneyinde semt pazarı alanında her ayın 3 ncü pazarı Antika Pazarı açılması halktan da çok ilgi görüyor, adeta sergi aralarında yürümek bile güçleşiyor.
Şehir dışından gelenler de olduğu söyleniyor.

E n v i r o n m e n t a l i s t

(26/04/2019, Saat: 11:49)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Özellikle son yıllarda değerlerimize ilgi gösterilmesi, takip edilmesi ve bu konuda her ayın belli günlerinde çeşitli pazarlar açılması, açılan bu pazarlara halkın yoğun ilgi göstermesi umut vaadediyor.

Bu meyanda her ayın ilk pazar günü Ayrancı-Ankara(TBMM geçildikten sonra yaklaşık 300 m. solda) Semt Pazarında  Antika Aazarı, Ümitköy-Çay yolu Arcadum güneyinde semt pazarı alanında her ayın 3 ncü pazarı Antika Pazarı açılması halktan da çok ilgi görüyor, adeta sergi aralarında yürümek bile güçleşiyor.
Şehir dışından gelenler de olduğu söyleniyor.

ankara da olsaydım kaçırmaz bende iştirak ederdim, teşekkür ederim @manuple komşum
(25/04/2019, Saat: 20:53)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mrcklt komşum sayende bakır ürünlere merak saldım iyice senin tıraş kabına annem el koydu direk bende henüz fotosunu koyamadım çok teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

rica ederim komşum, bazı komşulara ekstra ürünlerde gönderdim tıraş taslarının yanında, keşke valide hanım içinde bi şeyler gönderseydik Smile
2j0xyc2.jpg

Komşularımız sağolsun tabac stick refili GittiGidiyor dan 39.90 a aldım.
Wilkinson ve yaqi razorustan. Jilet hediyesi içinde Noyan beye teşekkür ederim.
Voskhod  Jilet adamdır!
(26/04/2019, Saat: 15:16)mrcktl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: rica ederim komşum, bazı komşulara ekstra ürünlerde gönderdim tıraş taslarının yanında, keşke valide hanım içinde bi şeyler gönderseydik Smile

O değilde ben kendim için bir tane daha alsaydım olurmuş ama en azından bardak bana kaldı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: