En Son Ne Aldınız ?
(01/05/2019, Saat: 20:01)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Devil67 Komşumuz acaba hangi sabunla test’e başlayacak Smile

Nivea Men Mavi sabunu hiç duymamıştım. Yeni bir sabun mu?
Hangisi o söylediğin abi?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(01/05/2019, Saat: 20:04)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hangisi o söylediğin abi?

Yanlış okumadıysam yukardan 4. sıranın 2. kutuda olan sabun.
(01/05/2019, Saat: 20:09)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış okumadıysam yukardan 4. sıranın 2. kutuda olan sabun.
İbrahim hocam aydınlattı bizi sağolsun Volkan abi. Ürün budur Smiled9c5db3c4bf94f474bc6bad37af91a78.jpg

Benim gibi 90 ları sevenler tabac ı da sever diye düşünüyorum Smile Harley i de bi süredir arıyordum, kokusuyla -malesef her güzel şey gibi üretimden kaldırılan- gucci envy yi hatırlatıyor.

tabac ın stick olması çok pratik geldi böyle daha sevimli Smile

2uonbdk.jpg
Volkan ağbi Nivea krem o, bendeki mild versiyonuda o renk hafif pembeye yakın bir renk paketi mavi olduğu için öyle yazmış heralde
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(01/05/2019, Saat: 21:02)mrcktl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim gibi 90 ları sevenler tabac ı da sever diye düşünüyorum Smile Harley i de bi süredir arıyordum, kokusuyla -malesef her güzel şey gibi üretimden kaldırılan- gucci envy yi hatırlatıyor.

tabac ın stick olması çok pratik geldi böyle daha sevimli Smile

[img]http://i67.tinypic.com/2uonbdk.jpg[img]

Ben de bunun kremini merak edip sipariş verdim ama koku farklı mı acaba sabun ve krem arasında. Aynıdır mantığı ile krem ya da kremsi sabun sevdiğimden olmuşken krem olsun dedim.. Smile

(01/05/2019, Saat: 21:10)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Volkan ağbi Nivea krem o, bendeki mild versiyonuda o renk hafif pembeye yakın bir renk paketi mavi olduğu için öyle yazmış heralde

Nivea kremi severek kullanıyorum, mild olanını henüz kullanmadım. Bu durumda mild olanı ilk fırsatta denemek farz oldu
(01/05/2019, Saat: 20:01)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Devil67 Komşumuz acaba hangi sabunla test’e başlayacak Smile

Nivea Men Mavi sabunu hiç duymamıştım. Yeni bir sabun mu?

Denemem bile 1 seneye yakın sürecek sanırım. Bu fırsatı bize veren değerli komşularıma yine teşekkür ederim. İlk deneyeceğim haslinger deniz yosunu olacak. Çeşit çok olduğu için not tutmayı düşünüyorum zira aklımda tutamam bu kadar çeşidi.
(02/05/2019, Saat: 10:02)Devil67 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Denemem bile 1 seneye yakın sürecek sanırım. Bu fırsatı bize veren değerli komşularıma yine teşekkür ederim. İlk deneyeceğim haslinger deniz yosunu olacak. Çeşit çok olduğu için not tutmayı düşünüyorum zira aklımda tutamam bu kadar çeşidi.
Her kullanım sonrası forumdaki o sabunun konusuna yorum da yapabilirsiniz..

Komşular bu Nivea Mild dediğiniz yeni bir ürün mü?
So far so good..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: