En Son Ne Aldınız ?
@Mehmet_G abiyle yaqi indirimini bos gecmeyelim dedik. Barber pole bana gerisi mehmet abiye Smile
İlk izlenim olarak 2band finest dugumler baya hos ve yogun bakalim kullandikca guncellerim elbet

5cac92cc3841d5436eb6a2e2d6ca9ef8.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(02/05/2019, Saat: 18:48)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Murat abi hayirli olsun.
Orjinalini bana verdin kendin klonunu aldin, supersin abi Smile
İnsaallah begenirsin abi. Keyifli kullanimlar

Tesekkur ederim Mehmet. Bizimkisi merak iste. Daha iyileri senin olsun ins. Smile

(02/05/2019, Saat: 20:35)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @izbe üstadım ben de bu aletten sipariş verdim. Feather jiletler ile uyumlu mu? Kendi jiletinin şekli biraz farklı onun için biraz tereddüt ettim. Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Henuz denemedim. Hafta sonu bakmayi planliyorum. Size buradan yazarim.
(02/05/2019, Saat: 20:44)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Mehmet_G abiyle yaqi indirimini bos gecmeyelim dedik. Barber pole bana gerisi mehmet abiye Smile
İlk izlenim olarak 2band finest dugumler baya hos ve yogun bakalim kullandikca guncellerim elbet

Güzel bir alışveriş oldu. Onurcum keyifle kullan
@osaka23 @Mehmet_G
Barberpole sap cok guzelmis. Hayırlı olsun yeni fırcalarınız.

Bizede bugun soyle kucuk paket geldi.
33zfwxx.jpg
(02/05/2019, Saat: 20:44)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Mehmet_G abiyle yaqi indirimini bos gecmeyelim dedik. Barber pole bana gerisi mehmet abiye Smile

Hayirli olsun Onur.
Barberpole benimde dikkatimi cekmisti. Ama sentetik olani. Elim gitti gitti geldi. Almadim ama.
Keyifle kullan
(02/05/2019, Saat: 18:52)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de slant dünyasına katıldım. Maggard Slant başlık. Ikon X3 sap...

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maggard Slant'ın elinize geçmesine çok sevindim. Gelmesi uzun sürdü ama beklemeye değmiş ikili harika görünüyor. Hayırlı olsun @ekilic2 Erhan hocam, güle güle kullanın.
Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun, keyifle kullanılsın...
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(02/05/2019, Saat: 19:45)sinekaydı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Standlarınız çok güzelmiş, alternetif bir markası var mıdır?

@sinekaydı
@Habaz ustada sormak lazim. Aslinda kalipla cok guzel standlar yapabilir.
33ljfb4.jpg
@Rigbie komsumdan SC New kafa/star razor sap frankenrazor. Jilet hediyesi için de ayrıca teşekkür ederim
(03/05/2019, Saat: 12:50)Kerkenez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Rigbie komsumdan SC New kafa/star razor sap frankenrazor. Jilet hediyesi için de ayrıca teşekkür ederim

Rica ederim komsum,iyi tiraslarda kullanman dilegiyle.
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: