En Son Ne Aldınız ?
Iki yeni sabun ve bir guzel firca

Sabunlar: Ariana & Evans Grecian Horse ve Grooming Dept NYChypre
30tl6rn.jpg

Firca That Darn Rob Strata:
30w0crd.jpg
Aliexpress siparişim geldi. Toplamda 11.gün elimdeydi ürün. Rengi harika. Kalitesi iyi. Jileti mükemmel tutuyor. Yaqi'den soğumuştum artık bu jilet tutma mevzusu yüzünden. Sadece R89 ile devam ediyordum. İçinden 10 adet Bro Haircare Blades marka yaprak jilet ve telefonlar için üretici firmanın popsocket hediyesi geldi.

2a83lu8.jpg
2rhp9id.jpg
nb3eae.jpg
15f4qqf.jpg
2cak3n.jpg
2vcjars.jpg
fyk8jl.jpg
2s7f2gm.jpg
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
@3RD1
Güle güle kullan komşum, çok asil duruyor
So far so good..
İmpa ve Zaza Han alışverişi
zjd309.jpg
Kepo üstat güle güle kullan. Füme sabunun kokusu ve kıvamı nasıl acaba? Nereden tedarik ettniz?
Zaza Han’da girişte solda kalan 2.dükkan komşum. Sabunu denemedim ama fresh bir kokuya sahip hafif yumuşak bir sabun gibi, wilko kaseyi anımsattı.
(04/05/2019, Saat: 19:25)Kepo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa ve Zaza Han alışverişi

Hayırlı olsun @Kepo komşum, Marmara tıraş kolonyasını Filiz Kozmetik'te görmüştüm kokusu da gayet hoş. İyi günlerde kullanın.

Tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
@ahbap teşekkürler komşum. Daha güzelleri sizin olsun.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Yeni ürünler herkese hayırlı olsun.
Kepo ürünlerin hepsini aynı dükkandanmı fiyatları nedir?
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(04/05/2019, Saat: 19:04)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aliexpress siparişim geldi. Toplamda 11.gün elimdeydi ürün. Rengi harika. Kalitesi iyi. Jileti mükemmel tutuyor. Yaqi'den soğumuştum artık bu jilet tutma mevzusu yüzünden. Sadece R89 ile devam ediyordum. İçinden 10 adet Bro Haircare Blades marka yaprak jilet ve telefonlar için üretici firmanın popsocket hediyesi geldi.

Komşum bu benim ne zamandır merak ettiğim bir alet. Kalitesi ben burdayım diyor zaten. Kullanınca tıraşı hakkında bilgi verirsen mild mı agresif mı diye çok sevinirim.
Deden gibi tıraş ol.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: