En Son Ne Aldınız ?
(15/05/2019, Saat: 19:25)fatihbyfah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2yxf8k8.jpg

Tüm forumdaslarimin yeni ürünleri hayırlı olsun. 1 e niyetlendik 2 kısmet oldu. Smile

Bende 1 e niyetle 3,5 olmuştu. Sağlam kampanya yapmıştı yaqi. Aslında FS almak için girmiştim ama Yaqi forever

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@marek komsum bu fırçayı sizin sayenizde tanımıştım. Fırsatını bulmuşken vesile olduğunuz için teşekkür ederim Smile

@Silentsv f/p olarak yaqi candir komşum keyifli kullanımlar dilerim
(15/05/2019, Saat: 20:34)fatihbyfah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @marek komsum bu fırçayı sizin sayenizde tanımıştım. Fırsatını bulmuşken vesile olduğunuz için teşekkür ederim Smile

@Silentsv f/p olarak yaqi candir komşum keyifli kullanımlar dilerim

Tekrar hayırlı olsun. Smile
de te fabula narratur.!
@habaz

Hayirli olsun....

Untitled.jpg
(16/05/2019, Saat: 06:26)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @habaz

Hayirli olsun....

Teşeekürler komşum, resmi kesip aletin kutusuna koyacağım.
Yaşamakla Meşgul...
k945Ly.jpg n11 alışverişi
(15/05/2019, Saat: 18:51)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fırça harika görünüyor, hayırlı olsun @Sofistike Gürkan.

Teşekkür ederim. Volkan abi daha iyileri senin olsun.  Rolleyes
Ya Tanrı'ya uy yada Şeytan'a arada kalıpta ikisini de karşına alma..
(15/05/2019, Saat: 19:25)fatihbyfah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2yxf8k8.jpg

Tüm forumdaslarimin yeni ürünleri hayırlı olsun. 1 e niyetlendik 2 kısmet oldu. Smile

Süper ikili, hayırlı uğurlu olsun!
(14/05/2019, Saat: 22:03)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @habaz komşum hayırlı olsun. Keyifle kullanmanızı dilerim.

50mm jiletlere uygun olup olmadığı konusunda görüşünüze ihtiyacım var. Ona göre bende almayı düşünüyorum.

@Mehmet_G komşum bugün Feather Professional 50mm jiletle denedim, bire bir uyumlu. Sorun yok. Bu arada paketin içinde gelen jiletlerde feather'dan çok faklı değiller (bence)
Yaşamakla Meşgul...
(16/05/2019, Saat: 12:21)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Mehmet_G komşum bugün Feather Professional 50mm jiletle denedim, bire bir uyumlu. Sorun yok. Bu arada paketin içinde gelen jiletlerde feather'dan çok faklı değiller (bence)
Çok teşekkür ederim.
Öyle olmalı¶

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: JohnLocke, 1 Ziyaretçi