En Son Ne Aldınız ?
Bütün komşularımın yeni ürünleri hayırlı olsun keyifle kullanın Smile
Pereira Shavery mükemmel iş çıkartmış ...

1f5ba6d159a1ecab0279d0ebc76305db.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(21/05/2019, Saat: 22:07)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pereira Shavery mükemmel iş çıkartmış ...

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Hayirli olsun abi. Gercekten guzel bir urun. Keyifle kullan.
gerçekten güzelmiş.İyi tıraşlar dilerim
Kruidvat Balm'i Watson haftasonu kargo bedava kampanyasıyla 6 Tl ye aldim. Köpürtme kasesinide 5.90 a Migros'tan aldım. Ekonomide üstüme yok galiba.

2i75l3n.jpg
(22/05/2019, Saat: 22:23)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kruidvat Balm'i Watson haftasonu kargo bedava kampanyasıyla 6 Tl ye aldim. Köpürtme kasesinide 5.90 a Migros'tan aldım. Ekonomide üstüme yok

Gule Gule kullanin komşum
(22/05/2019, Saat: 23:02)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gule Gule kullanin  komşum

Teşekkur ediyorum komşum.
(22/05/2019, Saat: 22:23)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kruidvat Balm'i Watson haftasonu kargo bedava kampanyasıyla 6 Tl ye aldim. Köpürtme kasesinide 5.90 a Migros'tan aldım. Ekonomide üstüme yok galiba.

[img]httpd://i68.tinypic.com/2i75l3n.jpg[/img]

Yeni ürünleriniz hayırlı olsun @yenikomsu komşum. Balm’ı bedavaya yakın bir fiyata almışsınız Smile
(22/05/2019, Saat: 23:24)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünleriniz hayırlı olsun @yenikomsu komşum. Balm’ı bedavaya yakın bir fiyata almışsınız Smile

Volkan abi ne alırsam uyguna denk getiriyorum. 12 tl ye Nivea Balm 1.5 tl ye yeşilnastra ve daha neler neler denk getirdim. Napalim devir ekonomi devri.
(22/05/2019, Saat: 23:29)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Volkan abi ne alırsam uyguna denk getiriyorum. 12 tl ye Nivea Balm 1.5 tl ye yeşilnastra ve daha neler neler denk getirdim. Napalim devir ekonomi devri.

Bize de haber edin komşum Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: