En Son Ne Aldınız ?
rating komşum yeni ürünler hayırlı olsun, komşularımında dediği gibi masadaki ürünlerin hepsi birbirinden güzel ve kaliteli ürünler. Sesli düşünüyorum, yanlış anlamayın komşumun sorusu üzerine aklıma geldi ortaya konuşuyorum. Bundan sonra en son ne aldınız kısmında fotoların altına nereden temin edildiği, fiyatı (bu olabilirde olmayabilirde) gibi bilgileri iliştirsek, nereden aldın? kaça aldın? Gibi soru işaretleri kalmaz komşuların aklında. Belki bir kampanya vardır başkalarıda sebeplenir, ben en azından öyle yapmaya çalışıyorum, çalışacağım. Birşey aldığımda nereden ve ne kadara aldığımı hemen fotolarıyla  paylaşıyorum, diğer komşularıma örnek olur umarım.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(09/06/2019, Saat: 20:57)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: rating komşum yeni ürünler hayırlı olsun, komşularımında dediği gibi masadaki ürünlerin hepsi birbirinden güzel ve kaliteli ürünler. Sesli düşünüyorum, yanlış anlamayın komşumun sorusu üzerine aklıma geldi ortaya konuşuyorum. Bundan sonra en son ne aldınız kısmında fotoların altına nereden temin edildiği, fiyatı (bu olabilirde olmayabilirde) gibi bilgileri iliştirsek, nereden aldın? kaça aldın? Gibi soru işaretleri kalmaz komşuların aklında. Belki bir kampanya vardır başkalarıda sebeplenir, ben en azından öyle yapmaya çalışıyorum, çalışacağım. Birşey aldığımda nereden ve ne kadara aldığımı hemen fotolarıyla  paylaşıyorum, diğer komşularıma örnek olur umarım.
Eğer tüm komşularıma uyacaksa bence çok güzel bir fikir. Benim gibi bu işe bir kaç aydır başlayanlar için çok daha yararlı olur. Buradaki ürünlerin bazılarını çok beğeniyorum ama her birinin altına nereden aldın kaça aldın gibi sorular sormak hiç uygun gelmiyor. Bu şekilde olması mümkün olursa bizi mutlu eder

Galaxy S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(09/06/2019, Saat: 20:57)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: rating komşum yeni ürünler hayırlı olsun, komşularımında dediği gibi masadaki ürünlerin hepsi birbirinden güzel ve kaliteli ürünler. Sesli düşünüyorum, yanlış anlamayın komşumun sorusu üzerine aklıma geldi ortaya konuşuyorum. Bundan sonra en son ne aldınız kısmında fotoların altına nereden temin edildiği, fiyatı (bu olabilirde olmayabilirde) gibi bilgileri iliştirsek, nereden aldın? kaça aldın? Gibi soru işaretleri kalmaz komşuların aklında. Belki bir kampanya vardır başkalarıda sebeplenir, ben en azından öyle yapmaya çalışıyorum, çalışacağım. Birşey aldığımda nereden ve ne kadara aldığımı hemen fotolarıyla  paylaşıyorum, diğer komşularıma örnek olur umarım.

Kesinlikle katiliyorum, tabi eger vaktiniz varsa.
Keske forumda begen butonu olsa, destekledigimiz fikirleri veya urunleri, yorum yazmak yerine, bir butona basip begensek.
Bir kaç gün yapılır sonra unutulur komşum bilgi verme uygulaması. Benzer bir talep günün tıraşı konusunda da geldi ama çok etki etmedi maalesef
Dostlar aldığım sabunların ve faturasının fotoğrafını mesajımda güncelledim .
de te fabula narratur.!
@marek Ergün bey makine agresif duruyor.Tutmayın beni der gibi Smile.İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
Tüm arkadaşların ürünleri hayırlı olsun.
(09/06/2019, Saat: 22:02)erfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @marek Ergün bey makine agresif duruyor.Tutmayın beni der gibi Smile.İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
Tüm arkadaşların ürünleri hayırlı olsun.

Aynen komşum .Resmen eğerlemişler kaçmasın diye. Big Grin Big Grin
de te fabula narratur.!
(09/06/2019, Saat: 20:40)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum güle güle kullanın, ürünleri nereden aldınız?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkürler komşum, mwf yedek sabunu let go dan, tabac sabunu n11 den ve diğerleri impa ticaretten aldım.

(09/06/2019, Saat: 20:49)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle bence de öyle. Uzun süre sabun ihtiyacı olmaz şimdi.. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Aynen komşum, uzun süredir tutuyordum kendimi ama sonuç böyle oldu Smile

(09/06/2019, Saat: 20:54)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Turlu sabunlar, apollo lar, hepsi harika urunler. Hayırlı olsun, zevkli tıraslarınız olsun dostlar.

Teşekkürler Serdar Abi, hepimize.

Teşekkürler komşum bence de mantıklı olur böyle bir bilgilendirme, üstte paylaştım yer bilgilerini. Aynı zamanda bir satın alma rehberi olmuş olur.
(10/06/2019, Saat: 02:11)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler komşum, mwf yedek sabunu let go dan 80tl, tabac sabunu n11 den 105tl ve diğerleri impa ticaretten aldım.

Aynen komşum, uzun süredir tutuyordum kendimi ama sonuç böyle oldu Smile

Teşekkürler Serdar Abi, hepimize.

Teşekkürler komşum bence de mantıklı olur böyle bir bilgilendirme, üstte paylaştım yer ve fiyat bilgilerini. Aynı zamanda bir satın alma rehberi olmuş olur.

Komşum letgo da arama kriteri nedir acaba? MWF sabun için, tıraş sabunu yazmak yeterli mi?

(10/06/2019, Saat: 11:53)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum letgo da arama kriteri nedir acaba? MWF sabun için, tıraş sabunu yazmak yeterli mi?

Komşum letgoda arama kriteri olayı biraz sorunlu. Letgo uygulamasında bulunduğunuz konum ve yakın yerdeki ürünleri listeliyor. Konumunuzu Manuel olarak seçip arama yapabilirsiniz ancak bu da çok işinize yaramaz. Çünkü geleneksel tıraş ürünleri kolay bulunabilen ürünler değil. O yüzden arama motorlarına aradığınız ürün + Letgo yazarsanız bulabilirsiniz. @Silentsv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: