En Son Ne Aldınız ?
(13/06/2019, Saat: 01:07)mrcktl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kokukrem sitesindeki fiyatlar nispeten makul, ürünler orjinal mi acaba ?

Nikos Sculpture parfüm aldım N11 üzerinden internet videolarına göre inceledim orjinal, zaten kalıcı kokusu sahteye benzemiyor pek. Sonra firmayı araştırırken kendi sitesine denk geldim, tabac ürünleri var ve ucuz. Ucuz olması sebebi ile bende şüphelendim, foruma da sordum. Tıraş sabununun sahtesine şimdiye kadar kimse denk gelmemiş. Bende gidip aldım yerinden orjinal görünüyorlar. Sahtesi varsa nasıl ayırt edilir bilemiyorum, ama sahte olduğunu sanmıyorum. Firma n11, hepsiburada puanları yüksek. Bugünde tabac krem olanı alacağım bakalım.
(13/06/2019, Saat: 10:52)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nikos Sculpture parfüm aldım N11 üzerinden internet videolarına göre inceledim orjinal, zaten kalıcı kokusu sahteye benzemiyor pek. Sonra firmayı araştırırken kendi sitesine denk geldim, tabac ürünleri var ve ucuz. Ucuz olması sebebi ile bende şüphelendim, foruma da sordum. Tıraş sabununun sahtesine şimdiye kadar kimse denk gelmemiş. Bende gidip aldım yerinden orjinal görünüyorlar. Sahtesi varsa nasıl ayırt edilir bilemiyorum, ama sahte olduğunu sanmıyorum. Firma n11, hepsiburada puanları yüksek. Bugünde tabac krem olanı alacağım bakalım.

tıraş sabunu konusunda haklısınız, parfüm konusunda eğer orjinal ise diğer firmalar şişirmedir
(13/06/2019, Saat: 13:30)mrcktl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tıraş sabunu konusunda haklısınız, parfüm konusunda eğer orjinal ise diğer firmalar şişirmedir

Bugün kremi almaya gittim. İşyer sahibi ile de görüştüm. Yoğunlukları varmış Bayram dönüşü. Çok ilgilenememişler ancak talep edilecek ürünleri getirtebileceklerini iletiyor. Bakalım üyelik işlemlerini yapınca foruma bizde iletiriz taleplerimizi. Bu arada N11 üzerinden alınan bir ürün ile ilgili müşteri görüşmesine şahit oldum. Müşteri memnuniyetşne önem veriyorlar anladığım kadarı ile.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
s6q5xy.jpg

Cella Tıraş Kremi
Saponificio Varesino Mirto Di Sardegna
Captain Fawcett's CF.46 Refill
Saponificio Varesino 70.Yıl
Acqua Di Parma Tıraş Kremi
Taylor of old Bond Street Platinum Tıraş Sabunu
Taylor of old Bond Street Luxury Tıraş Kremi
Taylor of old Bond Street Royal Forest Tıraş Kremi
LEA Tıraş Sabunu Original
BRUT OCEANS After Shave
ASTRA Mavi Jilet
Voskhod Jilet
SuperMax Blue Diamond
Derby Usta
FRIODUR J.A.HECKNELS ZWILLING Jilet
Gillette Sharp Edge Jilet
Yeni Ürünler Hayırlı Olsun
Dün 5 gibi kokukrem.com.tr üzerinden verdiğim siparişler az önce ulaştı. Yanında ufak 2 hediyesiyle de ayrıca memnun oldum. Hızlı kargo, orjinal ve ucuz ürün ve Serhat Bey ile Gökhan Bey'in ilgisi ayrıca memnun ediciydi, teşekkür ederim.

2dqmvrr.jpg
(13/06/2019, Saat: 17:17)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: s6q5xy.jpg

Cella Tıraş Kremi
Saponificio Varesino Mirto Di Sardegna
Captain Fawcett's CF.46 Refill
Saponificio Varesino 70.Yıl
Acqua Di Parma Tıraş Kremi
Taylor of old Bond Street Platinum Tıraş Sabunu
Taylor of old Bond Street Luxury Tıraş Kremi
Taylor of old Bond Street Royal Forest Tıraş Kremi
LEA Tıraş Sabunu Original
BRUT OCEANS After Shave
ASTRA Mavi Jilet
Voskhod Jilet
SuperMax Blue Diamond
Derby Usta
FRIODUR J.A.HECKNELS ZWILLING Jilet
Gillette Sharp Edge Jilet
Yeni Ürünler Hayırlı Olsun

İmpada ki son acqua di parmayı siz mi aldınız komşum?
(13/06/2019, Saat: 17:24)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpada ki son acqua di parmayı siz mi aldınız komşum?
O son adp'yi almayacaktınız Smile İbrahim hocam sağlam alışveriş yapmış. Güzel günlerde kullansın inşallah..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(13/06/2019, Saat: 17:31)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O son adp'yi almayacaktınız Smile İbrahim hocam sağlam alışveriş yapmış. Güzel günlerde kullansın inşallah..

Aynen, ben almayı planlıyordum bayramda baktım gitmiş Undecided
Photo 
2mo6vzm.jpg
Head Hair Hunter
Caner komşum,son Adp’yi ben almadım.Bu konuda masumum.Farklı kanaldan tedarik ettik.Güzel temennilerin için teşekkürler.
(13/06/2019, Saat: 17:31)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O son adp'yi almayacaktınız Smile İbrahim hocam sağlam alışveriş yapmış. Güzel günlerde kullansın inşallah..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: