En Son Ne Aldınız ?
(13/06/2019, Saat: 20:30)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Caner komşum,son Adp’yi ben almadım.Bu konuda masumum.Farklı kanaldan tedarik ettik.Güzel temennilerin için teşekkürler.
Lea sabunu kullandıktan sonra yorum yapar mısın konusuna abi? Fikrini merak ediyorum.. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Konşum son Adp’ den haberim yok.Farklı kanaldan tedarik ettim.Başka sefere alırsın umarım.
(13/06/2019, Saat: 17:33)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen, ben almayı planlıyordum bayramda baktım gitmiş  Undecided
(13/06/2019, Saat: 20:32)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konşum son Adp’ den haberim yok.Farklı kanaldan tedarik ettim.Başka sefere alırsın umarım.

Sağolasın komşum.
Samsun'da ne zamandır uğramadığım bir yerel markete uğradım ve tıraş reyonunda bu ürünler çıkıverdi karşıma. Babam yıllar önce geleneksel tıraş yöntemi ile sakallarını keserken Gibbs krem alırdı bazen, ben de yeni tıraş olmaya başladığım vakitler yancılık yapardım. Bunları görür görmez o zamanlar geldi aklıma. Son kullanma tarihleri 2014 yılını gösteriyor ama Selman üstadın Skt geçmiş Fax kremini anımsayıp önemsemedim ve aldım. Kasiyere bunları nereden bulduklarını sorduğumda, depoda bulduklarını söyledi. Ne diyeyim, nostalji yaşayacak olmak hoşuma gitti. İyi ki uğramışım markete Smile

bea34cf76ea6418383ce7e5946f05364.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
ahbap komşum hayırlı olsun, bende olsam sizin gibi alırdım doğrusu, markanın ayrı bir hatırası var. Tıraş sabunu ve kreminde skt. sorun olmuyor bencede. Bir forum üstadının dediği gibi köpürüyorsa sorun yok, kullan gitsin.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Eyvallah Soner komşum. Ben de aynen öyle yapacağım Wink
So far so good..
Mühle siparişlerim geldi Smilec2940c0d723e5229f90fb5829b60cdd6.jpg

Galaxy S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yaqi sentetikten sonra envantere yeni bir ürün daha eklendi ufak hediyesi ile birlikte. Noyan Bey'e, @starex 'e, @3RD1 'e ve @Silentsv 'ye teşekkür ederim değerli fikirleri ve yardımları için.  Fırça

2ztdffk.jpg
Tüm arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun.
@kırmızıbalık hayırlı uğurlu olsun. Güzel günlerde kullanın komşum. Semouge bir başkadır. Domuz fırçanızı iyi temizlemeyi unutmayın. Çatallanmalar başladıktan sonra tadından yenmez.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: