En Son Ne Aldınız ?
(15/06/2019, Saat: 15:28)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kırmızıbalık hayırlı uğurlu olsun. Güzel günlerde kullanın komşum. Semouge bir başkadır. Domuz fırçanızı iyi temizlemeyi unutmayın. Çatallanmalar başladıktan sonra tadından yenmez.
Omurga nasıl bu fırçada. Benim bir domuz kılı fırça yüksek dozda break in mağduru olmuş sanırım. Omurgasız oldu resmen.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(13/06/2019, Saat: 17:17)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: s6q5xy.jpg

Cella Tıraş Kremi
Saponificio Varesino Mirto Di Sardegna
Captain Fawcett's CF.46 Refill
Saponificio Varesino 70.Yıl
Acqua Di Parma Tıraş Kremi
Taylor of old Bond Street Platinum Tıraş Sabunu
Taylor of old Bond Street Luxury Tıraş Kremi
Taylor of old Bond Street Royal Forest Tıraş Kremi
LEA Tıraş Sabunu Original
BRUT OCEANS After Shave
ASTRA Mavi Jilet
Voskhod Jilet
SuperMax Blue Diamond
Derby Usta
FRIODUR J.A.HECKNELS ZWILLING Jilet
Gillette Sharp Edge Jilet
Yeni Ürünler Hayırlı Olsun

Yeni ürünlerinizi güle güle kullanın komşum, tobs royal forest'ın kokusuyla ilgili biraz bilgi verir misiniz? Ve yazın kullanım için ne kadar iyi?
(15/06/2019, Saat: 17:02)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünlerinizi güle güle kullanın komşum, tobs royal forest'ın kokusuyla ilgili biraz bilgi verir misiniz? Ve yazın kullanım için ne kadar iyi?
Biraz önce dedim ki nerelerde bu komşu okul bitmedi mi daha diye, sanırım bitmiş.. Ayrıca orman kokulu bir sabun bence.. Smile

(15/06/2019, Saat: 17:03)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biraz önce dedim ki nerelerde bu komşu okul bitmedi mi daha diye, sanırım bitmiş.. Ayrıca orman kokulu bir sabun bence.. Smile

Bitti abi bitti  Angel  Big Grin , Mersine yolun düşerse beklerim  Wink
@Serjames teşekkürler.Tobs royal forest yaz için kullanılır.Ağır değil, Üst Notlar: Bergamot, Elma, Frenk Üzümü, Çilek ve Ananas. Orta Notlar: Yasemin, Gül, Huş, Paçuli, Karabiber. Temel Notlar: Oakmoss, Ambergris, Misk, Vanilya
Satılıklar bölümünde sample listem var inceleyebilirsin.Teşekkürler.
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=10558
(15/06/2019, Saat: 17:02)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünlerinizi güle güle kullanın komşum, tobs royal forest'ın kokusuyla ilgili biraz bilgi verir misiniz? Ve yazın kullanım için ne kadar iyi?
(15/06/2019, Saat: 17:41)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Serjames teşekkürler.Tobs royal forest yaz için kullanılır.Ağır değil, Üst Notlar: Bergamot, Elma, Frenk Üzümü, Çilek ve Ananas. Orta Notlar: Yasemin, Gül, Huş, Paçuli, Karabiber. Temel Notlar: Oakmoss, Ambergris, Misk, Vanilya
Satılıklar bölümünde sample listem var inceleyebilirsin.Teşekkürler.
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=10558

Teşekkürler komşum.
Yaqi Arctic Sky Deep Blue Handle Silvertip.

Yaqi indiriminden @ekilic2 Erhan Bey ile almıştık. Kendisine tekrar teşekkür ederim.

Yeni alınan ürünler hayırlı olsun.

c53b4401df73c928d07a9bcb5aadfa04.jpg39e94dbf883135cf1b9a3aa3cc64a15e.jpg
İndirimden, %50

zkqttt.jpg
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
@dr_green komşuma yardımları için teşekkür ediyorum. Umre sırasında bir de bunlarla uğraştı.

d24991bdf0ce901209d51d79d2d995cc.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(17/06/2019, Saat: 18:32)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dr_green komşuma yardımları için teşekkür ediyorum. Umre sırasında bir de bunlarla uğraştı.

d24991bdf0ce901209d51d79d2d995cc.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Güle güle kullanın komşum Smile

Öndeki iki Nacet farklı ambalaj ama bana sanki aynı gibi geldi tıraşı. Bi de siz deneyin diye 2 tane de ondan gönderdim

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: