En Son Ne Aldınız ?
(01/07/2019, Saat: 22:00)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşum, iyi günlerde keyifle kullanın.
@dikdik_s üstadın dediği gibi Progress candır

Teşekkür ederim komşum bakalım denemeye alıp, göreceğiz. İlk izlenimler gayet başarılı buldum...
Tüm arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun.
@GartBnx Burak hocam, hediye tercihini görünce 'babasının kızı' dedim. Smile Çok güzel görünüyor.
Sizin ve diğer komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(01/07/2019, Saat: 19:03)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konsul tıraş aleti. Gillette Slim'in Sovyetler birliği tarafından yapılan kopyası (1986-1990). Kopya deyip geçmeyin, bence Slim'in bazı noktaları geliştirilmiş. Sap biraz daha uzun ve kalın. Ayar aralığı daha geniş. Ağırlık biraz daha fazla. Kaplama daha kaliteli (sanırım krom). Çok daha sağlam ve dayanıklı bir havası var. Tıraşı da çok keyifli. Bence boynuz kulağı geçmiş! Vaktim olduğunda bir değerlendirme yazısı yazmayı planlıyorum.

2m5l0xw.jpg

r0vw2o.jpg

Güle güle güzel günlerde kullanın komşum. SSCB yapımı ayarlı İDEAL markasını duymuştum. KONSUL marka ilk defa sizden duydum. İncelemenizi bekliyorum.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
İnternette stoklarda bitmişti bu set. Bugün bir alışveriş merkezinde Bodyshop ta denk geldim 69 TL'ye satın aldım. Bu arada sabunu denedim bu akşamki tıraşımda ve oldukça beğendim. Fiyat performans oranı bence yüksek. 5e59be74012b8d58677c213c8db85c11.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tüm arkadaşların yeni ürünlerini keyifle kullanmasını dilerim.

@Soner komşum birkaç gün önce Bulgaristan'dan alınabilecek geleneksel tıraş ürünleri için bakınırken gözüme çarpmıştı. @GartBnx Burak Beye güzel hediyesini keyifle kullanmasını dilerim. İmkanı olursa sabunla ilgili incelemesini merak ediyorum.

https://shave.bg/sapun-za-brusnene-i-met...dware.html
(01/07/2019, Saat: 19:40)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun komşum güzel duruyor maşallah

(01/07/2019, Saat: 23:17)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun, güzel günlerde kullanılsın. @GartBnx komşum kızınız çok güzel bir hediye seçmiş, güzel günlerde kullanın. Ürün porselen mi yoksa emaye mi ve nereden alınabilir?

(02/07/2019, Saat: 10:58)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle güzel günlerde kullanın komşum. SSCB yapımı ayarlı İDEAL markasını duymuştum. KONSUL marka ilk defa sizden duydum. İncelemenizi bekliyorum.

Teşekkürler tıraş dostları!
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
...

f6ed3218bdd87cff953bb7bad8daa355.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Yaqi 2 Band Porsuk fırça tasarım olarak çok beğendiğim, merak ettiğim bir fırçaydı eşim sağolsun hediye almış. Bugün geldi.
Küçük bir temizlik operasyonundan sonra heyecanla ilk kez porsuk fırça kullanarak tıraş oldum. Hafif bir koku var ama zamanla geçeceğini tahmin ediyorum. Evet su tutması, kılların yumuşaklığı, yüzdeki hissiyatı güzel fakat sanki köpük kısmında biraz zorlandım. Anladımki fırça konusu benim içim çok önemli değilmiş. 50 liralık domuz kılı nom veya yaqi sentetikle arasında en azından benim için çok ciddi bir fark yokmuş. Çok daha pahalı bir porsuk kılı fırça ile başlasaydım sanırım üzülürdüm. Pişman mıyım? Değilim, her kıl tipinden bir fırçam oldu. Daha pahalı bir porsuk alır mıyım? Almam. Smile

3fe619f042d93c598b84e56d7172a377.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Arko Fresh tıraş kremini seyyar satıcı da görünce dayanamayıp aldım.
Tıraş oluyorum, o halde varım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: