En Son Ne Aldınız ?
(07/07/2019, Saat: 03:20)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cok tesekkurler.
Bu markalari cok serviyorum, cok kaliteliler, iclerinde esek sutu, keci sutu, ordek donyagi, koyun donyagi vb. mevcut
Fiyatlari da bence uygun, ozellikle A&E'nin. (uyelik indirimiyle $15 civarinda aliyorum).
Keske Turkiye'de bir saticimiz tedarik edebilse ozellikle A&E urunlerini.

Ah keske komsum Smile
4df32133a1d803088283b9c2a980e0d9.jpg

GaRtBnX.....

https://www.instagram.com/gartshobby/
Bulgaristan'a giden Bi abimden rica ettim oda getirdi denicem inşallah en kısa sürede 0ae17400f5e3bb169314f39c130a98e8.jpg

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
GrizzlyBay Crushed. Elimdeki hatali uretim, ama hatasi nerede bulamadim.
Adam once resinleri hazirliyor, olan tabakalari balyozla kirip, yeni resinin icine atiyor.
DoubleCrushed'de bu islemi iki defa yapiyor.
Maseto Knot taktim
1562639582427.jpg
Komşum kremlerin hayırlı olsun, güzel günlerde kullan. Bulgaristan da bu kremin satış fiyatı nedir komşum?
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
İkisine 10 TL verdim komşum getiren arkadaş okadar aldı

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komşum Kapo krem ürünleri hayırlı olsun. Ama ben de daha önce kullanırken içerik kısmına göz atmıştım ve hafızam beni yanıltmıyorsa 2 çeşit paraben olduğunu görünce direk çöpe yollamıştım. Belki biliyorsunuzdur, yinede bilginiz olsun.
@ekindgn komşumuzun gönderdiği ürünler. Kendisine bu nazik düşüncesi için çok teşekkür ediyorum.

Mavi renkli olan sıvı Marmara Berber Kolonyası No:2, turuncu olan No:3 versiyonu. Onların altında yer alan kapta ise jel var (Tıraş öncesi ve tıraşta kullanılan Blueness jöle yumuşatıcı). Jiletlerin arkasında yer alan siyah renkli krem tüpü ise Logona tıraş kremi.

Ve son olarak, özel bir teşekkürü hak eden, Geltir Kupası.

633446eeef969aea3c7b40eabdf7a4c3.jpg
So far so good..
Yeni ürünlerinizi iyi günlerde ve keyifle kullanın komşum...
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun arkadaşlar, güzel günlerde kullanın.
@GartBnx en son mesajı kuzen mi paylaştı acaba Big Grin Big Grin Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: