En Son Ne Aldınız ?
Tüm komşulara yeni ürünleri hayırlı olsun.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(12/07/2019, Saat: 15:11)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yaqi fırçanızı satışa koymuşsunuz bile, şaşırmadım Big Grin
Sizin de yeni ürünleriniz hayırlı olsun...

Teşekkür ederim Ümit Bey. Siz sabuna kavuşmuşsunuz sıra bende artık Smile
Yaqi fırçayı satışa koymazdım normalde ama yerine gelen için tüm ekipmanlar gözden çıkarılabilir Big Grin
@ekindgn komşum sağolsun dolu dolu bir hediye paketi yollamış. Buluşmaya katılamasam da geltir ruhunu yaşattı bana. Teşekkür ederim tekrar komşum.

2s0jxfp.jpg
@Silentsv Aydın Abim ile aynı ekipmanlardan dizmeye devam ediyoruz. Noyan Bey'e ilgisi için tekrar teşekkür ederim, her zaman olduğu gibi farkını ortaya koydu. Ayrıca her siparişte ufak bir hediye ile gönülleri fetheder, öncelikli tercih sebebi olur.

1zzqn1h.jpg
Tüm komşularıma yeni aldığı ürünleri güzel günlerde kullanmalarını dilerim.

Buda kıl dökmesinden dolayı değişimi yapılan hatta değişimi değil, sadece yenisinin yollandığı Mühle Saf Porsuk 21mm Fırçam. Değişim süreç detaylarını porsuk fırça kısmında paylaşıyorum komşular.

tasxlx.jpg
Soldaki That Darn Rob Strata + Fanchurian V3 26mm
Sagdaki LangleyCity + Maggard SHD Bulb 28mm

1563022594383.jpg
(13/07/2019, Saat: 16:53)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Soldaki That Darn Rob Strata + Fanchurian V3 26mm

Harika duruyorlar komşum, iyi günlerde kullanın.
(13/07/2019, Saat: 17:14)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Harika duruyorlar komşum, iyi günlerde kullanın.

Tesekkurler .. Smile
(13/07/2019, Saat: 16:53)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Soldaki That Darn Rob Strata + Fanchurian V3 26mm
Hayırlı olsun komşum. Bunlar geçen önerdiğiniz gel tip fırçalardan mı?

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(13/07/2019, Saat: 17:27)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun komşum. Bunlar geçen önerdiğiniz gel tip fırçalardan mı?

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet ikiside oyle,
Ikisinin de Turkiye'ye gonderimi var gibi gozukuyor.
Ama denemedim.

Maggard SHD
https://www.maggardrazors.com/product-ca...ush-knots/

Fanchurian V3
https://www.etsy.com/listing/599889878/k...at_1&frs=1

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: