En Son Ne Aldınız ?
(29/07/2019, Saat: 00:45)Ayhandulgar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kemal hocam hayırlı olsun ürünleriniz bayram öncesi bizimde akraba gelecek ben speick stick ve tabac balsam isteyecektim. Pitralon da istiyecem bu fotoğraftan sonra acaba speick sabunu yerine başka sabun tavsiye eder misiniz yoksa speick iyi midir

Ustad tabac sabun derim mutlaka getirtin.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Tabac stoklarimda mevcut burdan temin etmesi zor olan ürün istiyorum
Voskhod  Jilet adamdır!
Palmolive krem sabun derim o zaman. Bu arada Focus nasıl? Jiletsiz hali bile tedirgin edici degil mi?
@Ayhandulgar @Mehmet_G @Efrasyab yeni urunleriniz hayirli olsun.
1 kere kullandim hocam tam profesyonel ustura diyebilirim agresifligi beni tedirgin etmedi ama yeni baslayanlari zorlayabilir. Aslında tam berber usturasi. Hafif ve keyifli.  Focusu kullanınca Bb revenge bunun yanında mach3 gibi geldi ikisininde kendine özel durumları var mesela revenge ile Voskhod jilet ile bbs olabiliyorum ama bu hafif olduğu için daha keskin jiketle daha iyi çalışır gibi mesela 7 o'clock sarı gibi deneye deneye çözeceğim bunu da.

(29/07/2019, Saat: 00:51)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Palmolive krem sabun derim o zaman. Bu arada Focus nasıl? Jiletsiz hali bile tedirgin edici degil mi?

(29/07/2019, Saat: 01:01)finwe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Ayhandulgar @Mehmet_G @Efrasyab yeni urunleriniz hayirli olsun.

Teşekkürler hocam.
Voskhod  Jilet adamdır!
(29/07/2019, Saat: 01:07)Ayhandulgar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1 kere kullandim hocam tam profesyonel ustura diyebilirim agresifligi beni tedirgin etmedi ama yeni baslayanlari zorlayabilir. Aslında tam berber usturasi. Hafif ve keyifli.  Focusu kullanınca Bb revenge bunun yanında mach3 gibi geldi ikisininde kendine özel durumları var mesela revenge ile Voskhod jilet ile bbs olabiliyorum ama bu hafif olduğu için daha keskin jiketle daha iyi çalışır gibi mesela 7 o'clock sarı gibi deneye deneye çözeceğim bunu da.

Perma yarım jilet, 7 o clock sari paket ile iyi uyumlu hele sarı paket ile et tırnak gibiler benim için
Herkese ürünleri hayırlı olsun
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
30 mm boar knot. 8b3b94d8fd4c72cf814fc49f16385712.jpg
Ooo devasa knotlar hiç bu kadar büyük domuz düğümler görmemiştim nereden buldunuz komşum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(29/07/2019, Saat: 13:15)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ooo devasa knotlar hiç bu kadar büyük domuz düğümler görmemiştim nereden buldunuz komşum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aliexpress'ten aldım. Sanırım sadece ben aldım. Geri bildirim yoktu ürünle ilgili. Aldıktan sonra hemen satışa kapattı.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: