En Son Ne Aldınız ?
@silentsv Aydın abi durmuyordu. Smile
Tüm komşulara yeni ürünleri hayırlı olsun.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(30/07/2019, Saat: 18:45)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @silentsv Aydın abi durmuyordu. Smile
Tüm komşulara yeni ürünleri hayırlı olsun.

@FearOfATG senin gibi yapacağım Caner 1 sene içinde denediğimi deneyeceğim, Nisandan hesaplasam 8 ayım daha var durulmak için Smile
(29/07/2019, Saat: 17:19)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum güzel günlerde kullanın. Dilediğiniz saplarda dilediğiniz knotlarınız olmuş. Bir mahsuru yoksa maliyetleri konusunda da bir fikir verebilir misiniz?

Teşekkürler komşum, daha iyisi sizin olsun.

24 mm silvertip malum orta boyutlarda tam bir keyif fırçası. Delidumrul üstat biraz masaj etkisi olsun diye alttan yapıştırdı ve 50mm civarında yüksekliği olduğunu söyledi, ben ölçmedim. Biraz narin ama kullanması hoşuma gitti. Genelde 2band olan fırçalar tercih etmiştim çok yayılmasın diye. Bu anlamda farklı bir fırçan olmuş oldu.

Ana konumuza gelirsek 26mm ve yoğun kıllı yapıda olmasından dolayı bu fırça tam bir canavar. Ben kendisine Son Sabun Bükücü diyorum güzel bir yükleme ile kısa sürede şahane köpük yapıyor. Biraz iri olmasına rağmen yüzde kullanması da çok hoşuma gitti. Beğendiğimiz bir model üzerinde küçük bir değişiklik yaparak planladığımız ve @Delidumrul üstadın ellerinden çıkan bu sap, tok bir yapıda ve ele çok güzel oturuyor. Bu fırçayı her anlamda beğendim. Masaj etkisi yeterli ve kılları da bir o kadar yumuşak. Tabac sabun ile yapmış olduğum ve üçüncü perde sonrasında fırçada kalan köpüğü elime aldığımda ki halini aşağıda paylaşıyorum.

91e7f26b757fb4e3539a4ea0bf7fed75.jpg
@rating fırçaları beğenmiş olmana sevindim güle güle sağlıkla kullanmanı dilerim.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Yedekte bulunsun diye siparişini verdiğim Baili BD176'yı bugün teslim aldım

d2e3aede95a79f457b3754504ce5a70f.jpg
Aliexpress mi Volkan abi? Smile

(31/07/2019, Saat: 14:20)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aliexpress mi Volkan abi? Smile

Evet Aliexpress'ten sipariş ettim. Bayağı da hızlı geldi 14 günde teslim almış oldum. Aleti çok beğendim tavsiye ederim Caner
(31/07/2019, Saat: 14:25)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet Aliexpress'ten sipariş ettim. Bayağı da hızlı geldi 14 günde teslim almış oldum. Aleti çok beğendim tavsiye ederim Caner
Oruç devam ediyor abi. Ağustos sonuna kadar söz verdim kendime. ( Etkinlik hariç ) Smile

Yeni ürünleriniz hayırlı olsun beyler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
2ugl8xt.jpg
İki farklı yerden, iki farklı Yaqi uzun yollardan geçip, sarp dağları aşıp bügün evimde buluştular. 30 mm sentetik Noyan Beyden 24 mm HMW Çin'den.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: