En Son Ne Aldınız ?
Enders Speed Shaver uzun zamandir aradigim bir aletti, kendine ozel jileti var, ama injector blade ile kullanilabiliyor.

1564603029421.jpg

bu jiletleri cok ucuza aldim, ama nedir ne degildirler bilmiyorum.

1564603057483.jpg
@CK89 hayırlı olsun. Enders razor'la alakalı bana bir soru sormuştunuz, cevaplayamadım, sonra unuttum. Kısaca şöyle cevap vereyim; hangi jileti kullandım, nasıl kullandım inanın hiç hatırlamıyorum Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(01/08/2019, Saat: 00:24)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @CK89 hayırlı olsun. Enders razor'la alakalı bana bir soru sormuştunuz, cevaplayamadım, sonra unuttum. Kısaca şöyle cevap vereyim; hangi jileti kullandım, nasıl kullandım inanın hiç hatırlamıyorum Smile

Tesekkurler, internette videolari var onlari takip ederim,

http://jrshaving.blogspot.com/2019/04/us...speed.html

https://www.youtube.com/watch?v=05Atjj-2wI4
(31/07/2019, Saat: 23:54)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Enders Speed Shaver uzun zamandir aradigim bir aletti, kendine ozel jileti var, ama injector blade ile kullanilabiliyor.

1564603029421.jpg

bu jiletleri cok ucuza aldim, ama nedir ne degildirler bilmiyorum.

1564603057483.jpg

Güle güle kullanın.Değişik ürünleri buluyorsunuz ne güzel.
Yeni ürünlerinizi keyifle kullanın arkadaşlar. @rating komşum fırçalarına özellikle fan shape  olana bayıldım keyifli tıraşlar dilerim.
Tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun.

@kalantorxl komşum teşekkürler, daha iyisi sizin olsun Smile

@Delidumrul üstat teşekkürler.
Tüm arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun.
be4eca5a8bc8ca76a15a169d9fbdc049.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
İmpadan yeni siparişler elime ulaştı komşular. Diğer dostlarımda yeni ürünleri iyi günlerde kullanması dileğiyle.

2ufvma0.jpg
Yeni ekipmanlarınız hayırlı olsun çok güzel görünüyorlar, inceleme yorumlarınızı bekliyoruz.
Keyifli tıraşlar dilerim. Tıraş aleti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: