En Son Ne Aldınız ?
Bayadır burada paylaşım yapmadım.Tabiki boş durmadık.3 haftalık siparişimin toplam hali.
k7Opdy.jpg
Merkur 39c slant resimde yok.Eklemeyi unuttum.
vaplZO.jpg

Herkes iyi günlerde kullansın..
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
(02/08/2019, Saat: 17:37)blueshadov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bayadır burada paylaşım yapmadım.Tabiki boş durmadık.3 haftalık siparişimin toplam hali.
k7Opdy.jpg

Yeni ürünkerinizi iyi günlerde kullanın komşum. İmpada son opuntia sabunu siz alıp stok dışı bıraktınız değilmi bende alan kişiyi merak ediyordumSmile
@Sh@dow komşum şimdi sizden gelecek haberi bekliyoruzSmile

@Tahir komşum SV felce aromatica için ilk test sürüşünü yaptım tabi, beni fazlasıyla mutlu ettiSmile özellikle tıraş sonrası cildimin ferahlığı ve yumuşaklığı ama bir sefer daha denemek istediğim tahrişi tetikleyecek gözlemlerim var sonrası hemen başlığı altında paylaşımda bulunacağım.
(02/08/2019, Saat: 17:37)blueshadov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bayadır burada paylaşım yapmadım.Tabiki boş durmadık.3 haftalık siparişimin toplam hali.
k7Opdy.jpg
Hayırlı uğurlu olsun komşum. Vallahi benim de alasım geldi. Çol güzel ürünler

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sağolun komşular.Daha iyisi sizlerin olsun.
Guzel yeni urunler hayırlı olsun dostlar. Zevkli tıraslarınız olsun.
Tişikkirlir Sipirmin.
(02/08/2019, Saat: 19:34)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tahir komşum SV felce aromatica için ilk test sürüşünü yaptım tabi, beni fazlasıyla mutlu ettiSmile özellikle tıraş sonrası cildimin ferahlığı ve yumuşaklığı ama bir sefer daha denemek istediğim tahrişi tetikleyecek gözlemlerim var sonrası hemen başlığı altında paylaşımda bulunacağım.

@Sh@dow komşum iyi günlerde keyifle kullanın..

(03/08/2019, Saat: 01:31)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sh@dow komşum iyi günlerde keyifle kullanın..

Çok teşekkür ederim komşumSmile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: