En Son Ne Aldınız ?
(16/08/2019, Saat: 09:13)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s komşum, çok iyi duruyor, şimdiden güle güle kullanmanı dilerim.

Tesadüfen insta da karşıma çıktı. Sizin fırça bitmiş Serdar komşum
https://www.instagram.com/p/B1NPC0Wn1pm/...jiyfso181y
Dragon komsum sagol sayende gordum simdi.

Guzel temennileri icin tum dostlara tekrar tesekkur ederim.
Tişikkirlir Sipirmin.
(15/08/2019, Saat: 13:09)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni urunler hayırlı olsun. Gart kardesim harika fırcalar.

Buda bizim yeni cocuk, Lutfen sonuna kadar izleyin, @CK89 kardesimin ugrasları sonucu amerikalı amca bizim icin ozel yaptı. Sabırsızlıkla bekliyorum.

https://www.instagram.com/p/B1K2bEoH6zL/

Daha guzelleri sizlerin olsun dostlar.

Mükemmel ya

Sent from my iPhone using Tapatalk
Tüm arkadaşlar yeni ürünlerini keyifle kullansın hepsi birbirinden güzeller.

@dikdik_s fırçanıza ne desem az kalır. En kısa zamanda kavuşup kullanmanızı dilerim.
(17/08/2019, Saat: 17:13)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel Big Grin  Big Grin

@AKadir, abi personna .74 kullandin mi?
Benim aklimdaki Jilet, ondan ornek verdim Big GrinBig GrinBig Grin
@CK89 kardeşim aklımıza düştü bu jileti buluruz artık.
Örnekteki espiri Big Grin
Tüm arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun.

BOa9aj.jpg

JVZ7dq.jpg Orv3J0.jpg
Yeni (vintage) ürünler hayırlı olsun @erfa Fatih komşum, iyi günlerde keyifle kullan.
(18/08/2019, Saat: 18:40)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni (vintage) ürünler hayırlı olsun @erfa Fatih komşum, iyi günlerde keyifle kullan.

Teşekkür ederim @batmanforever  Volkan abi.

Aynı zamanda Ankara kaçamak tayfasından  @SKYBRAVE Ziya bey ve @manuple İbrahim beye bugünkü hoş sohbetlerinden ve cana yakınlıklarından dolayı çok  teşekkürler. Sizleri yakından tanımak beni çok mutlu etti.
@erfa hayirli olsun abi yeni urunlerin. Demekki gizli sakli toplantilar yapilmis. Allah muhabbetinizi artirsin abi.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: