En Son Ne Aldınız ?
(23/08/2019, Saat: 13:31)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mustbe komşum güzel tıraşlarınız olsun. Bu arada P.S krem dediğim sandal ağacı (kırmızı Proraso) tıraş öncesi-sonrası krem. Ben beğenerek kullanıyorum.

yorumu düzeltiyorum ince düşünceniz için tekrar teşekkür ediyorum komşum sağolun
(23/08/2019, Saat: 13:32)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yorumu düzeltiyorum ince düşünceniz için tekrar teşekkür ediyorum komşum sağolun

Bu arada komşum, kırmızı sabun ile krem aynı kokuya ve etkiye sahipler. Kokusu enfes.
"A Samurai always wears two swords."
Tüm komşularımın yeni ürünleri hayırlı olsun. Bunlar da yeni ürünlerim. Neville tonikle organique witch hazel toniği denemek için aldım. Daha önce tonik kullanmamıştım. Kullanınca yorumlarımı da yazarım 46221899d35594da660da20c3ad364e9.jpg

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(23/08/2019, Saat: 17:40)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm komşularımın yeni ürünleri hayırlı olsun. Bunlar da yeni ürünlerim. Neville tonikle organique witch hazel toniği denemek için aldım. Daha önce tonik kullanmamıştım. Kullanınca yorumlarımı da yazarım 46221899d35594da660da20c3ad364e9.jpg

Neville nin toniğini merak ediyordum, incelemenizi merakla bekliyorum komşum.
Keyifli tıraşlar dilerim. Tıraş aleti
(23/08/2019, Saat: 17:40)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm komşularımın yeni ürünleri hayırlı olsun. Bunlar da yeni ürünlerim. Neville tonikle organique witch hazel toniği denemek için aldım. Daha önce tonik kullanmamıştım. Kullanınca yorumlarımı da yazarım 46221899d35594da660da20c3ad364e9.jpg

Komşum iyi günlerde kullanın yeni ürünlerinizi bende Organique witch hazel toniği bir tık daha merak ediyorum diyelimSmile Yorumları mutlaka alalım.
(23/08/2019, Saat: 17:40)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm komşularımın yeni ürünleri hayırlı olsun. Bunlar da yeni ürünlerim. Neville tonikle organique witch hazel toniği denemek için aldım. Daha önce tonik kullanmamıştım. Kullanınca yorumlarımı da yazarım [img][/img]

Güle güle kullanın. Tekrar olacak ama Neville toniği ben de çok merak ediyorum.
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
(21/08/2019, Saat: 19:07)apple34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bulgaristandan hediye; bir dahakine polsiver markasını ezberlettim, zorla..

6Da059.jpg
Bulgaristanda 2 sene öncesine kadar polsilver lar bakkallar da bile vardı artık polsilver bulmak nerede ise imkansız bulgaristanda

GaRtBnX.....

https://www.instagram.com/gartshobby/
(19/08/2019, Saat: 16:54)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli olsun...
Sizin hizliresimler beni proxy kullanicisi yapti Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Gerçekten de hizliresimler yurtdisindan geltir kullanırken epey rahatsız edici oluyor. Bir kampanya başlatmak lazım HIZLIRESIM'e HAYIR

GaRtBnX.....

https://www.instagram.com/gartshobby/
Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun.

DOOy5y.jpg
Hijyene önem veren elit bey
Güzel günlerde kullanın ilk defa gördüm birde kullandığınızda performansları ile ilgili kısada olsa bilgilendirme yazarsanız memnun olurum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: