En Son Ne Aldınız ?
@osaka23 komşum güzel günlerde kullanman dileğiyle... Nerden aldınız sabunları?

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(24/08/2019, Saat: 19:55)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @osaka23 komşum güzel günlerde kullanman dileğiyle... Nerden aldınız sabunları?

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam ukraynadan seyahatimde aldim koku olarak cok basarili sabunlar
(24/08/2019, Saat: 19:04)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @pundoe emre abiyle pisti olmusuz Smile herkese hayirli olsun yeni urunleri

8bcbd74cfd948018a00657f368a98c03.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayirli olsun Onur Smile minik bi sise ama yogun bir sivi hemen bitmez saniyorum, kokusu da hos. Bulusmaya gelirken su pumpkinliyi getir de kokusuna bakalim Smile
Hijyene önem veren elit bey
(24/08/2019, Saat: 20:12)pundoe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli olsun Onur Smile minik bi sise ama yogun bir sivi hemen bitmez saniyorum, kokusu da hos. Bulusmaya gelirken su pumpkinliyi getir de kokusuna bakalim Smile

Kokusu super ferah ferah tarcin kokuyor gecen sefer cok icerlediler butun muhimmati getirecegim Smile aesas reuzelin kremini merak ediyordum ben de kullanim yorumlarini bekliyorum Smile
Reuzel kremin yorumunu ısrarla bende bekliyorum Smile
Merhaba komşularım,

İslerimin yoğunluğu nedeniyle uzun bir aradan sonra bir alım paylaşımı yapıyorum. Ben de agresif bir makineye sahip oldum: R41

İlgileri ve kaliteli müşteri memnuniyeti için Mühle Türkiye ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.

Tüm komşularıma sıhhatler olsun...

458db608f8392c771fab4ccf971bc550.jpg5f18c9ebcbbe801ebb9380e683d52248.jpg
Smile a little be
(26/08/2019, Saat: 15:49)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba komşularım,

İslerimin yoğunluğu nedeniyle uzun bir aradan sonra bir alım paylaşımı yapıyorum. Ben de agresif bir makineye sahip oldum: R41

İlgileri ve kaliteli müşteri memnuniyeti için Mühle Türkiye ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.

Tüm komşularıma sıhhatler olsun...

@ekilic2 Erhan hocam, Mühle R41'iniz hayırlı olsun. İyi günlerde keyifle kullanın. Alet için agresif olduğu söyleniyor tıraş olurken dikkat edin lütfen Smile Smile
Bütün arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun.
(26/08/2019, Saat: 16:43)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ekilic2 Erhan hocam, Mühle R41'iniz hayırlı olsun. İyi günlerde keyifle kullanın. Alet için agresif olduğu söyleniyor tıraş olurken dikkat edin lütfen Smile Smile

Sen agresif bulmuyor musun abi Smile

Komşum hayırlı olsun güle güle kullanın
(26/08/2019, Saat: 17:10)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sen agresif bulmuyor musun abi Smile

Komşum hayırlı olsun güle güle kullanın

Agresif bulmazmıyım tabi ki agresif Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: