En Son Ne Aldınız ?
(26/08/2019, Saat: 16:43)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ekilic2 Erhan hocam, Mühle R41'iniz hayırlı olsun. İyi günlerde keyifle kullanın. Alet için agresif olduğu söyleniyor tıraş olurken dikkat edin lütfen Smile Smile
Çok tesekkür ederim @batmanforever Volkan Abi ve @mustbe komşum. Evet agresif bir aletmis ama benim sakal ve cilt de fena sert, iyi anlaşırlar ikisi diye düşünüyorum

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be
(26/08/2019, Saat: 15:49)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba komşularım,

İslerimin yoğunluğu nedeniyle uzun bir aradan sonra bir alım paylaşımı yapıyorum. Ben de agresif bir makineye sahip oldum: R41

İlgileri ve kaliteli müşteri memnuniyeti için Mühle Türkiye ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.

Tüm komşularıma sıhhatler olsun...

458db608f8392c771fab4ccf971bc550.jpg5f18c9ebcbbe801ebb9380e683d52248.jpg

İyi günlerde kullanın, Mühle Türkiye ekibi gerçekten çok ilgili ve yardımsever her konuda. Başarılı bir seçim olmuş diyebilirim büyük bir R 41 hayranı olarak. Keyifli tıraşlarınız olsun, korkmanıza gerek yok alet ile ilgili Smile
(26/08/2019, Saat: 20:36)kirmizibalik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günlerde kullanın, Mühle Türkiye ekibi gerçekten çok ilgili ve yardımsever her konuda. Başarılı bir seçim olmuş diyebilirim büyük bir R 41 hayranı olarak. Keyifli tıraşlarınız olsun, korkmanıza gerek yok alet ile ilgili Smile
Çok tesekkür ederim @kirmizibalik komşum. R41 zaten alacağım bir makineydi ama süreç uzadı biraz. Bu arada R41'den korktuğum şeklinde bir yorumum olduğunu hatırlamıyorum.

Smile a little be
Güle güle kullanın, keyifli tıraşlar.
(26/08/2019, Saat: 21:53)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok tesekkür ederim @kirmizibalik komşum. R41 zaten alacağım bir makineydi ama süreç uzadı biraz. Bu arada R41'den korktuğum şeklinde bir yorumum olduğunu hatırlamıyorum.

Sizin öyle bir yorumunuz var-yok demedim zaten. @batmanforever komşumun yorumu gibi yorumlar gelebileceği için demiştim.
Tum tiras severlerin dolabinda bulunmasi gereken bir alet oldugunu dusunuyorum R41'in. Guzel bir secim olmus, iyi gunlerde kullanmaniz dilegiyle..
yıntal ayarlı ve yuma
Yeni ürünleriniz tıraşınıza keyif katsın. Bunlar da benden, epeydir merak ediyordum bu ürünleri. Maggard Razors'dan alıp Amerika'da tatilde olan bir arkadaşımın adresine yönlendirdim, sağ olsun bugün getirdi.Ne gümrük derdi ne de kargom nerede derdi oldu, iyi de oldu.

4p9kD0.jpg
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
İyi günlerde kullanın
(27/08/2019, Saat: 20:02)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünleriniz tıraşınıza keyif katsın. Bunlar da benden, epeydir merak ediyordum bu ürünleri. Maggard Razors'dan alıp Amerika'da tatilde olan bir arkadaşımın adresine yönlendirdim, sağ olsun bugün getirdi.Ne gümrük derdi ne de kargom nerede derdi oldu, iyi de oldu.

Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşum, İyi günlerde keyifle kullanın.
Supply SE en beğendiğim aletler arasında çok iyi bir seçim yapmışsınız.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: