En Son Ne Aldınız ?
XbNQyO.jpg
(13/09/2019, Saat: 17:00)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 46e38f62ffa723724f295b84d74be7ad.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Komşum şeker sandım Smile Çok ilginç bir paketlemesi varmış. Tıraş ürünleri gerçekten uçsuz bucaksız
Gece gece dayanamadım yüklü sipariş verdim.
Bunlar razorustan
https://i.hizliresim.com/zGL6YR.jpg

Extrashavingden de 100lü feather , porselen kaplı tabac , çelik tas ve fırça standı aldım çok heyecanlıyım. Smile
(14/09/2019, Saat: 03:12)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gece gece dayanamadım yüklü sipariş verdim.
Bunlar razorustan
https://i.hizliresim.com/zGL6YR.jpg

Extrashavingden de 100lü feather , porselen kaplı tabac , çelik tas ve fırça standı aldım çok heyecanlıyım. Smile

Güle güle kullanın komşum yeni ürünlerinizi.
Baya bir tedarik yapmışsınız...
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşularım, iyi günlerde keyifle kullanın.
(14/09/2019, Saat: 09:47)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşularım, iyi günlerde keyifle kullanın.
Volkan abime katılıyorum.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Ben de bugün impa'dan la toja sabun ve karaulut ticaretten palmolive sabun aldim ( kremi de mevcut).
La toja'nin kokusu denildigi varmis; tatli aci çok hos orjinal bir koku.eger makul bir performansi da varsa bundan sonra rotasyona girer.

Not: benden duymus olmayin razorock ve phoenix sabunlar Mustafa Abi'nin dükkana girmis yakin zamanda siteye de eklenecekmis Smile)
(14/09/2019, Saat: 14:21)Ricochet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de bugün impa'dan la toja sabun ve karaulut ticaretten palmolive sabun aldim ( kremi de mevcut).
La toja'nin kokusu denildigi varmis; tatli aci çok hos orjinal bir koku.eger makul bir performansi da varsa bundan sonra rotasyona girer.

Not: benden duymus olmayin razorock ve phoenix sabunlar Mustafa Abi'nin dükkana girmis yakin zamanda siteye de eklenecekmis Smile)
@3rd1 razorock deniyor, impa deniyor.. (:

(14/09/2019, Saat: 14:25)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @3rd1 razorock deniyor, impa deniyor.. (:

Mustafa Abi costurur buralari yakinda Smile
Herkese çok teşekkür ederim. Fotoğraf atmak için sabırsızlanıyorum. Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: