En Son Ne Aldınız ?
(04/10/2019, Saat: 07:54)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum yeni ürünleriniz hayırlı olsun. Progressi çok severek kullanıyorum çok memnun kalıcaksınız insallah, yorumlarınızı ilgili başlığına eklersiniz. Keyifli tıraşlar dilerim.

Tabi ki komşum çok teşekkür ederimSmile
@Samet
@habaz
@FearOfATG
@mustbe

Dostlar simdi gordum, ne guldum. Sagolun var olun. Valla abiler entresan hobilerimiz var, niye bilmiyorum oyle gelmis oyle gidiyor. Ama gercekten soyluyorum, elektroliz pas almadan, kaplamaya istesek yaparız. Bende kaplama icin %99 nikel-cinko plakadan tut, dc ayarlı guc kaynaklarına, ayarlı aku sarj makinalarına vs. hepsi var. Mesela nikel icin nikel asetat denen bir solusyonun olması kaplama yaparken cok fayda saglıyor, bu solusyon hazırda var, kendinizde yapabiliyorsunuz. Voltajı dusuk tutma puf noktası, hızlı kalın bir kaplamadan ziyade, hafif ince bir kaplama daha iyi bir sonuc veriyor. Bizim ulkede kaplamacılar, genelde hızlı yontemi tercih ediyor, bu yuzden kaplama sonrası o biriken kalıntıyı almak icin polisaja tutuyor falan filan.

Yani yolumuz uzun, heyecanımız yuksek,Gencligimiz var, biz bilgiye susamıs, teknige inancı tam Türk gencligiyiz. Gun gelir elimiz bos kalır, hadi yapalım su kaplama isini der, inceler ogrenir yaparız be dostlar. Yeterki isteyelim zaman ayıralım.

Konuyu kirlettik kusura bakmayın, yeni urunleri tum dostlara hayırlı olsun.
Tişikkirlir Sipirmin.
IMG-2117.jpg

Ustura : Aliexpress
Jiletler : impaticaret ( Mustafa Beye Tesekurler )
@dimitraki komşum hayırlı olsun, keyifli traşlar
Razorus.com alışverişim

0kr073.jpeg
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
Tiger 37 (1903)b66c8b1b7772e0c60c094bf666933eb7.jpg37484f6c7bdfdc6e515fca6bef675976.jpg

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
(04/10/2019, Saat: 14:23)dimitraki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: IMG-2117.jpg

Ustura : Aliexpress
Jiletler : impaticaret ( Mustafa Beye Tesekurler )

güzel günlerde kullanın,
usturanız çok güzel bu çeşit eşyalara metal veya bakalit üzerine lazer ile istediğiniz yazı ve resimleri yapıyorlar
bilginiz olsun.
bol köpüklü tıraşlar.
Mühle Rocca Başlık (V2)

Buradan Mühle Türkiye ekibine böyle fırsatı verdikleri için çok teşekkür ediyorum.

65b7bddb115dc721cc2a72c2c20516d6.jpg81f412d416632dce91952d6d6526ac23.jpg9e8a73919114803ea03d446fe0b020ad.jpga26aeadc73f1512d97bf8464be6237eb.jpg

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be
Şok marketin adam tıraş kolonyaları tanesi 4.95 yeşil olanın kokusu daha güzel geldi bana mavi bilindik rebul aqua kolonyası gibi.

https://eksiup.com/p/932330688knp
(04/10/2019, Saat: 13:04)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Samet
@habaz
@FearOfATG
@mustbe

Dostlar simdi gordum, ne guldum. Sagolun var olun. Valla abiler entresan hobilerimiz var, niye bilmiyorum oyle gelmis oyle gidiyor. Ama gercekten soyluyorum, elektroliz pas almadan, kaplamaya istesek yaparız. Bende kaplama icin %99 nikel-cinko plakadan tut, dc ayarlı guc kaynaklarına, ayarlı aku sarj makinalarına vs. hepsi var. Mesela nikel icin nikel asetat denen bir solusyonun olması kaplama yaparken cok fayda saglıyor, bu solusyon hazırda var, kendinizde yapabiliyorsunuz. Voltajı dusuk tutma puf noktası, hızlı kalın bir kaplamadan ziyade, hafif ince bir kaplama daha iyi bir sonuc veriyor. Bizim ulkede kaplamacılar, genelde hızlı yontemi tercih ediyor, bu yuzden kaplama sonrası o biriken kalıntıyı almak icin polisaja tutuyor falan filan.

Yani yolumuz uzun, heyecanımız yuksek,Gencligimiz var, biz bilgiye susamıs, teknige inancı tam Türk gencligiyiz. Gun gelir elimiz bos kalır, hadi yapalım su kaplama isini der, inceler ogrenir yaparız be dostlar. Yeterki isteyelim zaman ayıralım.

Konuyu kirlettik kusura bakmayın, yeni urunleri tum dostlara hayırlı olsun.

Helal olsun dikdik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: