En Son Ne Aldınız ?
En son aldığım ürünü bir bilseniz komşular..
Geltir 2019 özel üretim tıraş fırçası aldım Big Grin
Break in için buzdolabında olmayaydı foto da atardım size ama hemen işleme başladım.. Sleepy

(05/10/2019, Saat: 16:12)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nikel kaplamalı olanı görünce alayım dedim

6abdbd44f00f7dbf26acb6263a347600.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu yumayı her gördüğümde Yusuf Mahmut Tuncer li YUMATU geliyor aklıma. Bunda Tuncer’i ortaklıktan çıkarmışlar sanırım  Big Grin
Ülkemiz için efsane alet ahbap komşum güle güle kullan .Her daim klasik alet
Teşekkürler komşum

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Tüm arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun.

Whats-App-Image-2019-10-06-at-14-03-59-1.jpg
Whats-App-Image-2019-10-06-at-14-03-58-6.jpg
(05/10/2019, Saat: 20:38)Erdem009 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://eksiup.com/p/dw238829n7fr

Asco platinum bakalım nasıl bir jilet

Cuma sabahı sakal, akşamı da aynı bıçakla kafa tıraşı oldum. Öyle aman aman akıyor değil ama fena da değil. Asılmıyor sonuçta ve ATG’de çok affedici. Gün boyunca elinizin gideceği çok yumuşak bir ten bırakıyor. Fazla yakın bir tıraş beklememek lazım ama hafta içi her gün tıraş olanlar için cildin erken yorulması durumunda perşembe cuma iki gün kullanıp atmak için ideal. Kargo dahil 30 Lira fiyatıyla pişman etmeyecektir.
Bende aynı düşüncedeyim hem çok keskin değil hemde çok kötü değil değişik bir jilet.
Posh ve shark a bakabilir arkadaşlar. Bunu kullanmadım ama benzer olduklarını düşünüyorum
(06/10/2019, Saat: 14:39)erfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun.
Abi yeni ürünün hayırlı olsun iyi günlerde kullan vintage williams sticklere benziyor ilk defa gördüm bu sabunu tahminim doğru mu ? Smile
Vintage bakalit bir stick herhalde Mehmet. Marka yok üstünde o yüzden bilemiyorum. Fazlada araştıramadım açıkcası.
(06/10/2019, Saat: 23:41)erfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vintage bakalit bir stick herhalde Mehmet. Marka yok üstünde o yüzden  bilemiyorum. Fazlada araştıramadım açıkcası.

Anladım Fatih abi çok güzel farklı gözüküyor tekrar hayırlı olsun güzel günlerde kullan abi.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: