En Son Ne Aldınız ?
(04/10/2019, Saat: 20:33)Dumanus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eski seriyi bulmusken 100'luk olarak stoklayayim dedim

6pllnm.jpg

komsum inan bende bu jiletlerden ariyorum nereden buldun aldin daha var midir Smile bir bulsam degil 100 200 tane alacagim
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
(10/10/2019, Saat: 21:53)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komsum inan bende bu jiletlerden ariyorum nereden buldun aldin daha var midir Smile bir bulsam degil 100 200 tane alacagim

Bir liraya iki liraya bedavaya dağıttım gitti komşum keşke daha önce yazmış olsaydın :/
İkiz filarmonicalarım Smile
Uzun arayış ve bekleyişin sonunda hiç aklıma gelmeyecek yerde bulabildim. Usturalar hiç kullanılmamış fabrikasyon ağızlarıyla duruyorlar ve tek çizik dahi yok, yanlızca beyaz saplı olanın arka ve ön yüzlerinde yeni korozyon başlamış.
Nos deniyordu bunlara değilmi  Tongue
Habaz üstada bu ikizleri bana ulaştırdığı için kendisine çok teşekkür ediyorum.
DSC-0054.jpg

DSC-0057.jpgDSC-0059-01.jpg
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Yeni ürünler bütün arkadaşlara hayırlı olsun.

(10/10/2019, Saat: 20:48)KAYHAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 20190924-122040-1.jpg
Ayhan abi usturalar hayırlı olsun.

(10/10/2019, Saat: 22:29)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İkiz filarmonicalarım Smile
Uzun arayış ve bekleyişin sonunda hiç aklıma gelmeyecek yerde bulabildim. Usturalar hiç kullanılmamış fabrikasyon ağızlarıyla duruyorlar ve tek çizik dahi yok, yanlızca beyaz saplı olanın arka ve ön yüzlerinde yeni korozyon başlamış.
DSC-0054.jpg

@Delidumrul Mustafa harika usturalar almışsın hayırlı olsun.Çok tatlılar iyi günlerde kullanman dileğiyle.
(10/10/2019, Saat: 23:10)erfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünler bütün arkadaşlara hayırlı olsun.

Ayhan abi usturalar hayırlı olsun.

@Delidumrul Mustafa harika usturalar almışsın hayırlı olsun.Çok tatlılar iyi günlerde kullanman dileğiyle.

@erfa Fatih çok teşekkür ederim daha iyileri senin olsun diyeceğim ama daha iyileri zaten sende var  Rolleyes
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(10/10/2019, Saat: 22:29)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İkiz filarmonicalarım Smile

Abi çok güzeller maşallah keyifli tıraşlar dilerim.

Tüm komşularımın yeni ürünleri hayırlı olsun.
(10/10/2019, Saat: 21:53)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komsum inan bende bu jiletlerden ariyorum nereden buldun aldin daha var midir Smile bir bulsam degil 100 200 tane alacagim

Bir seyyar saticida denk geldim komsum, benim de aradigim bir jiletti. Gorunce yasadigim mutlulugu anlatamam Smile tekrar denk gelirsem haber vereyim size

Gule gule kullanin cok guzel duruyorlar, mavi sapli olana bayildim.
12'ler 6/8 mi 5/8 mi oluyor?
13'ler bildigim karadriyla 7/8
14'ler 8/8.

Maaşallah üstad, çok ciciler Smile Güzel günlerde kullanın...
Yeni alınan ürünler hayırlı olsun. Keyifle kullanılmasını dilerim.

(10/10/2019, Saat: 20:07)Chefkara Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

Çok metedildi bizde aldık semogue 1305 feather almadan olur mu küçük proraso hediye için teşekkürler razorus Smile

Semogue 1305 çok güzel duruyor. Loftunu 2-3 mm kısaltmanın yolunu bulabilirsem ben de alacağım bir tane.

(10/10/2019, Saat: 20:48)KAYHAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

Kayhan Üstadım Bengall yabancı forumlarda çok sevilen bir ustura. Çok güzel duruyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: