En Son Ne Aldınız ?
(15/10/2019, Saat: 17:16)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Parker Variant hayırlı olsun @AltKapalı Ünal, iyi günlerde keyifle kullan. Variant'ın ses akustiğini çok seviyorum Smile Kullanma fırsatın oldu mu?

Yeni ürünleriniz hayırlı olsun @Silentsv komşum, iyi günlerde keyifle kullanın.
Teşekkür ederim Volkan abi ,bu sabah parkerla tıraş oldum dediğin gibi çıkan sese tutuldumSmile

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
Tüm komşularımın aldıkları ürünler hayırlı olsun.

@shadow, @batmanforever komşularım teşekkür ederim. Bakalım Martin De Candre anlatıldığı kadar var mı? @FEAROFATG Caner sabunların nirvanası olarak değerlendirmişti. Umarım haklı çıkar, yoksa sabun bedelini kendisine fatura edeceğim Smile işin şakası bir yana deneyimledikten sonra yazarım düşüncelerimi. Tekrar teşekkür ederim.
(15/10/2019, Saat: 18:22)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm komşularımın aldıkları ürünler hayırlı olsun.

@shadow, @batmanforever komşularım teşekkür ederim. Bakalım Martin De Candre anlatıldığı kadar var mı? @FEAROFATG Caner sabunların nirvanası olarak değerlendirmişti. Umarım haklı çıkar, yoksa sabun bedelini kendisine fatura edeceğim Smile işin şakası bir yana deneyimledikten sonra yazarım düşüncelerimi. Tekrar teşekkür ederim.
Sabun ve faturayı kabul ederim abi, o zaman da söyledim psikolojik midir nedir sabun çok başka.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun.
@AltKapalı Ünal komşum Variant ayarlılar içinde güzel tercih olmuş, güzel günlerde kullan.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(15/10/2019, Saat: 19:20)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun.
@AltKapalı Ünal komşum Variant ayarlılar içinde güzel tercih olmuş, güzel günlerde kullan.
Teşekkür ederim Soner komşum

Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
Arkadaşlar yeni ürünleriniz hayırlı olsun.
Paylaşımlar için teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sırf kokusu için aldım,deneyen,kullanan varmi41a454052a47dfda76f1eda6ef2a939b.jpg

Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
Saçma bir alış oldu ama tipine bayıldım
Muhle hexagon kase aldım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
edwin jagger 3one6 yeni sahibi kim acaba? Smile
(16/10/2019, Saat: 15:57)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: edwin jagger 3one6 yeni sahibi kim acaba? Smile

Aynen ilan sitede gözükmesiyle kaybolması bir olduSmile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: