En Son Ne Aldınız ?
(16/10/2019, Saat: 17:10)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli olsun hocam. Cok sevindim senin almis olmana. 5sn kopurtmek yeterli oluyor, 4-5 perde kullanim icin. Kokusu gercekten guzel. Keyifle kullanman dilegiyle...
Çok teşekkürler komsum. Senin sample bitmesin diye az az yükleyip böylesine performans aldıkça yaşadığım sevinci tarif edemem şahane bir sabun Smile

SM-G970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(16/10/2019, Saat: 16:50)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her şey Mehmet komşumun sample göndermesiyle basladi. O sample icin ne kadar tesekkur etsem az. Gözüm başka sabunu zor görür oldu. Sırayla tüm seriyi edinmeye çalışacağım Smile

Şahane bir limon kokusu var. Sanki limon ağacının yaprağını kırmızınız da ortaya çıkan o taze koku avcudunuzdaki kasede...5d551fb07a443ba5ea37cebc377d61c8.jpg

Komşum hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanman dileğiyle. Kullandıkça yorumlarını bekliyoruz.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(16/10/2019, Saat: 16:50)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her şey Mehmet komşumun sample göndermesiyle basladi. O sample icin ne kadar tesekkur etsem az. Gözüm başka sabunu zor görür oldu. Sırayla tüm seriyi edinmeye çalışacağım Smile

Şahane bir limon kokusu var. Sanki limon ağacının yaprağını kırmızınız da ortaya çıkan o taze koku avcudunuzdaki kasede...

Komşum Mdc sabununuzu iyi günlerde kullanın, günün birinde insallah bende bu sabunu edinmek istiyorum. Sizden yorumlarınızı mutlaka bekliyorum.

Şahane bir limon kokusu var. Sanki limon ağacının yaprağını kırmızınız da ortaya çıkan o taze koku avcudunuzdaki kasede...

Hayırlı olsun @emiriko hocam, güzel günlerde keyifle kullan. @turkoglum13 'ün MdC için çalıştığı fikrine kapılıyorum, kime sample gönderdiyse sabunu aldı  Big Grin
Teşekkür ederim @Serkan1221 ve @sh@dow güzel sabun gerçekten impa'ya da gelme meselesi varmış takipte kalmakta fayda var.

Sabunla bu sabah tiras oldum. Limon ağaçları arasında tiras oluyorsunuz. Performans zaten mdc. Kabı ilk elime aldığımda fırça için çok küçük geldi. Neyseki 5 saniye boyunca kılların sabuna teması 2 perde tiras için yetiyor. Bu 5 saniyelik periyot neticesinde bu sabun tabiki bitmez Smile

@ArdıçKatranı çok teşekkür ederim. Mehmet komşumdan mdc shop bekliyorum Smile

O zaman impayı takipte olacağım teşekkürler bilgilendirme için komşum Smile
(17/10/2019, Saat: 09:54)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun @emiriko hocam, güzel günlerde keyifle kullan. @turkoglum13 'ün MdC için çalıştığı fikrine kapılıyorum, kime sample gönderdiyse sabunu aldı  Big Grin

(17/10/2019, Saat: 11:41)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim @Serkan1221 ve @sh@dow güzel sabun gerçekten impa'ya da gelme meselesi varmış takipte kalmakta fayda var.

Sabunla bu sabah tiras oldum. Limon ağaçları arasında tiras oluyorsunuz. Performans zaten mdc. Kabı ilk elime aldığımda fırça için çok küçük geldi. Neyseki 5 saniye boyunca kılların sabuna teması 2 perde tiras için yetiyor. Bu 5 saniyelik periyot neticesinde bu sabun tabiki bitmez Smile

@ArdıçKatranı çok teşekkür ederim. Mehmet komşumdan mdc shop bekliyorum Smile

Gercekten cok cok sevdigim bir sabun, ki benim cildim biraz kurudur..daha yagli ciltlilerde daha basarilidir bence.
Mdc Shop isi baya mantikli
Bir günah isledik bakalım 8cbe53fe184d6557f53267a6e7ef982a.jpg

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aslında sadece Posh ve Zülfikar alacaktım.... Big Grin

20191018-151503.jpg
"A Samurai always wears two swords."
(18/10/2019, Saat: 15:41)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında sadece Posh ve Zülfikar alacaktım.... Big Grin

Big Grin Big Grin Big Grin hayırlı olsun komşum zülfikar başlığını açarsanız kaynak olsun komşum Smile http://www.poshpersonalcare.com/product/...num-blade/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: