En Son Ne Aldınız ?
(04/12/2019, Saat: 23:48)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok büyük gerçekten bu fırça. Hele Geltir fırçası yanında torunu kalıyor. Yine de ilk domuz kılı fırçam ilk göz ağrım çok severim hele kullandıkça açıldıkça daha güzel olacak sizinki de. Hayırlı olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sağolun komşum umarım anlaşabiliriz kendisiyle

HRY-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
U A K
(04/12/2019, Saat: 23:49)U A K Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolun komşum umarım anlaşabiliriz kendisiyle

2 ayda Proraso mentollü sabunun dibini görme sebebimdir ayrıca Big Grin

“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
(04/12/2019, Saat: 23:52)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2 ayda Proraso mentollü sabunun dibini görme sebebimdir ayrıca Big Grin

Sabunlarımın bitmesini istiyorum açıkçası bu huyunu sevdim diyebilirim

U A K
Tüm komşulara cicileri hayırlı olsun, güle güle kullanılsınlar.
@Nani Kuş dedeeee senden hemen bir tatlı sofrası fotosu beklerdim @dikdik_s ağanın paylaşımı sonrası. Belliki daha kurulmamış sofra, fırçanın kılları sağa yatık duruyor Wink Sipirmin güle güle kullan ağabey.
Sagolun tekrar dostlar, yeni urunleri tum dostlara hayırlı olsun, zevkli tıraslarınız olsun.

@Samet kardesim, fırca tek sap olarak geldi, knot'u egreti fotograf icin ustune koydum sadece yapıstırmadım bile. Elimde 3-4 knot var zamanında aldıgım, NaniKus Devrim abilerle bir bulustugumuzda bakar hangisi uygun olur istisare ederiz diye acele etmedim.
Tişikkirlir Sipirmin.
(05/12/2019, Saat: 00:30)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm komşulara cicileri hayırlı olsun, güle güle kullanılsınlar.
@Nani Kuş dedeeee senden hemen bir tatlı sofrası fotosu beklerdim @dikdik_s ağanın paylaşımı sonrası. Belliki daha kurulmamış sofra, fırçanın kılları sağa yatık duruyor Wink Sipirmin güle güle kullan ağabey.

Tüm komşulara aldıkları hayırlı olsun sağlıkla kullansınlar . @Samet pıçah köreldi kesmiyor artık . Çorapçıyız

c4c788031a6a171a424256c1d70dd71a.jpg
Bugünkü antikacı ziyaretinde aldıklarım :

ERN 402 ustura. Hiç kullanılmamış, ağzı dahi açılmamış sıfır durumda.

Dubl Duck Dwarf ustura. Oldukça iyi durumda.
ed64a5b7fdc37a38763368936d05fceb.jpg1fcc74a1a797032353ef581a9b1af8d2.jpg

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
(05/12/2019, Saat: 15:52)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugünkü antikacı ziyaretinde aldıklarım :

ERN 402 ustura. Hiç kullanılmamış, ağzı dahi açılmamış sıfır durumda.

Dubl Duck Dwarf ustura. Oldukça iyi durumda.
ed64a5b7fdc37a38763368936d05fceb.jpg1fcc74a1a797032353ef581a9b1af8d2.jpg

Sent from my TA-1024 using Tapatalk

Bereketli bir ziyaret olmuş, sağlıkla kullanın.
@habaz ışıl ışıl iyi günlerde kullanın.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Tüm arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun.
@habaz çok güzel usturalar almışsınız.İyi günlerde kullanmanız dileğiyle hayırlı olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: