En Son Ne Aldınız ?
Komşum, zevkler tartışılmazmış ancak bence size gelen daha güzel.
(11/12/2019, Saat: 13:53)tanios74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, zevkler tartışılmazmış ancak bence size gelen daha güzel.

Komşum zevkleri tartışsak hep keşke; sanırım daha zevk alırdık hayattan.
Sağolun moral verdiniz.
Ben ilandaki görsele baktıkça sanki uzaydan dünyaya bakıyormuş gibi hissediyorum. Fırçanın orasına vurulmuştum. Bu gelende o hissiyat olmayınca hayalkırıklığı oluştu heralde.
Bu arada ben 28 mm Fan dizilimli aldım. 50 mm kıl uzunluğu var. Kıl uçları tamamen pamuksu değil ama birkaç kullanımdan sonra o duruma gelecektir.
Dehşet bir yoğunluğu var, Fan dizilim olmasına rağmen açılmıyor fırça. Kullandıkça o da açılacaktır. Oldukça beğendim.
@CtrlKML, öncelikle Oumo fırçanız hayırlı olsun, keyifle kullanırsınız umarım. Sizin de belirttiğiniz gibi görseldeki resime benim fırça sapında da pek yaklaşamamışlar ama ben şikayetçi değilim. Eklediğim resimde sap kötü görünse de elde çok daha güzel görünüyor, hatta Oumo'nun görselinden daha güzel göründüğünü söyleyebilirim, bu bakımdan ben mutsuz değilim. Sizin fırça da fena görünmüyor aslında, hatta gayet güzel bence. Frank Shaving'den aldığım sentetik fırçada da aynı durumu yaşamıştım, çok çirkin olmadığı sürece saptaki farklılığı önemsemiyorum açıkçası.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
(11/12/2019, Saat: 14:05)CtrlKML Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum zevkleri tartışsak hep keşke; sanırım daha zevk alırdık hayattan.
Sağolun moral verdiniz.
Ben ilandaki görsele baktıkça sanki uzaydan dünyaya bakıyormuş gibi hissediyorum. Fırçanın orasına vurulmuştum. Bu gelende o hissiyat olmayınca hayalkırıklığı oluştu heralde.
Bu arada ben 28 mm Fan dizilimli aldım. 50 mm kıl uzunluğu var. Kıl uçları tamamen pamuksu değil ama birkaç kullanımdan sonra o duruma gelecektir.
Dehşet bir yoğunluğu var, Fan dizilim olmasına rağmen açılmıyor fırça. Kullandıkça o da açılacaktır. Oldukça beğendim.

O da gülün dikeni olsun diyelim. Sağlıkla kullanın inşallah.
Kıymetli Komşularım Sizler de malzemelerinizi güzel günlerde sağlıkla kullanın inşallah.
@CtrlKML
@Razorlazer

Komsular bu akrilik saplar, bildiginiz sut kıvamında akrilik varsa farklı renkleri ile bir kaba konup, cubukla karıstırılıp donmaya bırakılıyor. (cok kaba bir tarif oldu ama neyse). Cıkacak nihai sonucu yapan bile bilmiyor. Bunu da cogu satıcı, fotograflar temsilidir, gelen urunde desen farkları olabilir gibi acıklamalarla alıcılara bildiriyor. Cunku uygun fiyatlı hizli seri uretim yapıyorlar.

Etsy gibi baska bir yerde hali hazırda yapılmıs bir fırcanın satısı varsa, ureticisi buyuk firma degil kucuk amator artisianlar, o size gonderilecek urunun fotosudur ne goruyorsanız o gelir.

Kucuk desen farkları yuzunden hic canınızı sıkmayın, fıstık gibi porsuk fırcam geldi diyerekten muzik esliginde zevkle tırasınızı olunuz.
Tekrar tum dostlara hayırlı olsun.
Tişikkirlir Sipirmin.
Bencede cok cok guzel bi firca her haliyle .
@CtrlKML Komşu fırçanın bütününe baktığında bence harika görünüyor. sap tasarımı çok hoşuma gitti

@Razorlazer güle güle kullan komşu çok güzel

keyifli tıraşlarınız olsun
Tüm komşularımın yeni ürünleri hayırlı olsun, keyifle kullanın inşallah Smile
Zazahandan Zazadze.. Yeni ürünler hayırlı olsun

lQAyNk.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: