En Son Ne Aldınız ?
İmpa Alışverişi
6fe7f193487e082a0b3646038dd8b26a.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Bugün güzel İmpa yaptı. Big Grin
Tüm yeni alınan ürünler hayırlı olsun.
20191216-174554.jpg
"A Samurai always wears two swords."
11.11 siparişime sonunda kavuştum. İlk defa porsuk kullanıyorum farklı ve güzel gerçekten. Bazı arkadaşlarda koku varmış benimkiler de hiç yoktu nerdeyse. Sentetik çok yumuşak ama ıslanınca çok küçülüyor 21 çapı. Sentetik için en az 25 alınmalı bence. Diğerleri de impa' dan. Sabun ise guzel güzel de kurlar cok yuksek. İnşallah düşer ilerleyen zamanlarda. Aslında fiyatını 30 br olarak dusunuyorum. Fircada ki tasarrufu sabunu harcadık diye kendimi avutuyorum birazda Smile 621e5fd10592569a336d5d1a96ce8e39.jpg

VIA_A3_Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(17/12/2019, Saat: 22:38)Yeraltndnntlr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 11.11 siparişime sonunda kavuştum. İlk defa porsuk kullanıyorum farklı ve güzel gerçekten. Bazı arkadaşlarda koku varmış benimkiler de hiç yoktu nerdeyse. Sentetik çok yumuşak ama ıslanınca çok küçülüyor 21 çapı. Sentetik için en az 25 alınmalı bence. Diğerleri de impa' dan. Sabun ise guzel güzel de kurlar cok yuksek. İnşallah düşer ilerleyen zamanlarda. Aslında fiyatını 30 br olarak dusunuyorum. Fircada ki tasarrufu sabunu harcadık diye kendimi avutuyorum birazda Smile 621e5fd10592569a336d5d1a96ce8e39.jpg

VIA_A3_Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaqi metal firca cok guzel gorunuyor komsum, iyi gunlerde kullanman dilegiyle...
(17/12/2019, Saat: 22:51)Dumanus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaqi metal firca cok guzel gorunuyor komsum, iyi gunlerde kullanman dilegiyle...

Teşekkür ederim komşum. Ben de en çok onu beğendim. Moka'nın sap kısmı biraz büyük buldum.
bcc60b62cad21724cccb13d9d8ec48be.jpg
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..
gkt5Wu.jpg
68e50637cdefbbf71ea9736cd3edfd83.jpg
Razorus’tan gelenler... Bakalım yeni domuzcukla anlaşabilecek miyim? Kullanmayı pek sevmesem de hediye olarak gönderdikleri arko sabun için teşekkür ederim.

(18/12/2019, Saat: 17:04)matrakçı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 68e50637cdefbbf71ea9736cd3edfd83.jpg
Razorus’tan gelenler... Bakalım yeni domuzcukla anlaşabilecek miyim? Kullanmayı pek sevmesem de hediye olarak gönderdikleri arko sabun için teşekkür ederim.

Komşum yeni ürünleriniz hayırlı olsun fırça merak ettiğim bir fırçaydı ilk kullanımdan sonraki yorumlarınızı almak isterim saygılar

HRY-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
U A K
(18/12/2019, Saat: 17:19)U A K Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum yeni ürünleriniz hayırlı olsun fırça merak ettiğim bir fırçaydı ilk kullanımdan sonraki yorumlarınızı almak isterim saygılar

HRY-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim komşum. Tabii kullandıktan sonra seve seve yorumlamaya çalışırım. İlk geldiğinde iki kez köpürtüp duruladıktan sonra içinden 5-6 tane şeffaf batıcı kıl temizledim, ortasında biraz daha var gibi duruyordu; ama şimdilik soğuk su içinde dolapta beklemeye aldım. 3 gün bekletip break-in hızlandırmayı deneyeceğim. Bu arada ben de bu fırçayı alırken @onur7 komşumuzun 610 incelemesinden faydalandım ( http://www.geltir.com/showthread.php?tid=11430 ). Kıl yapıları ve uzunlukları aynı, sadece sapları farklı. Akrilik sap daha kısa diye ben bunu tercih ettim; ama sanırım bu da biraz daha kaygan. Saygılarımla.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: