En Son Ne Aldınız ?
(14/02/2020, Saat: 22:34)muntazaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni alınan ürünleri keyifle kullanmanızı dilerim.

@Yeraltndnntlr saplar çok güzel gerçekten.

Knotlardan SHD Silvertip seçiliyor zaten. ve SHD Manchurian Finest kesin vardır. Diğer knotlar nedir?

"Burası vatan toprağıdır, kaderine terk edemeyiz." Mustafa Kemal ATATÜRK

Saolun üstad. Diğerleri SHD manchurian 24mm. Aslında aynilar ama knotları tam olarak özdeş değil. Ufak dengesizlik ve farklılıklar var.
(14/02/2020, Saat: 23:22)Yeraltndnntlr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saolun üstad. Diğerleri SHD manchurian 24mm. Aslında aynilar ama knotları tam olarak özdeş değil. Ufak dengesizlik ve farklılıklar var.
Hediye olarak aldınız galiba. Çok güzel seçim yapmışsınız. Oumo çok beğendiğim ve severek kullandığım bir fırçadır. Çoğu kıl tipini denedim. Açık ara favorim SHD Hook Finest olanı.

(14/02/2020, Saat: 23:31)muntazaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hediye olarak aldınız galiba. Çok güzel seçim yapmışsınız. Oumo çok beğendiğim ve severek kullandığım bir fırçadır. Çoğu kıl tipini denedim. Açık ara favorim SHD Hook Finest olanı.

Aslında birini kendime 1 ini babama almıştım ama diğerlerini forum da uygun fiyata verecektim. Zira kupon indirim derken uyguna geldi. Ancak iş yerinden arkadaşlar istediler belki vazgecerler malum virusden dolayi.
Bir de oumo fırçalar da 4 knot mu var Üstad. Sizce hook un artısı nedir? Ben aslında domuz gibi porsuk arayışı da olduğum için söyledim ve akşam test ettim backbone çok kuvvetli beklediğimden bile fazla.
(15/02/2020, Saat: 01:36)Yeraltndnntlr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında birini kendime 1 ini babama almıştım ama diğerlerini forum da uygun fiyata verecektim. Zira kupon indirim derken uyguna geldi. Ancak iş yerinden arkadaşlar istediler belki vazgecerler malum virusden dolayi.
Bir de oumo fırçalar da 4 knot mu var Üstad. Sizce hook un artısı nedir? Ben aslında domuz gibi porsuk arayışı da olduğum için söyledim ve akşam test ettim backbone çok kuvvetli beklediğimden bile fazla.

Forumda doktor bir arkadaşımız paylaşmıştı virüsler canlılar dışında 6 saatten fazla yaşayamaz diye. Benim yaptığım araştırmaya göre insan veya hayvanların canlı hücreleri dışında bu virüs birkaç saatten fazla yaşayamıyor. O yüzden virüs konusunu dert etmeyin. Rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Oumo'da farklı kıl tipinde porsuk knot var. Tabi bazılarında hem bulb hem fan tiplerde var. Kıl tipleri ile ilgili bilgilendirme tablosunu en sona ekledim.

Domuz gibi porsuk arayışındaysanız 3 Band olan Silvertip sizin beklentilerinizi karşılamaz. Ama manchurian finest fırçalar tamda aradığınız fırçalar.

Hem manchurian finest hem de hook kullanmış biri olarak hook tipi biraz daha backbonelu buldum. Kıllar yay gibi gerilip çok güzel masaj hissi sağlıyor. Uçları kuruyken inanılmaz batıcı ama ıslatıp sabun yükledikten sonra batıcılıktan eser kalmıyor.

Ayrıca birkaç kullanımdan sonra fırçanızda biraz daha yumuşama olur.
9df65b5b4b3d6ab581e582337950d862.jpgecb772b6c24c9b8453b5bb689bf24f71.jpg
Güzel jiletmiş @impaticaret Mustafa Bey'e tavsiyesi için teşekkür ederim.. 913dcf34dc3c0f83bbaac09467ed9edc.jpg

GaRtBnX.....

https://www.instagram.com/gartshobby/
Arko sensitive lavantaha benzer kokulu tıraş kremi
Tıraş aleti  
Fatip grande. Çok retro duruyor alet
madem her gün tıraş oluyorum, neden zevk almayayım?  Tıraş aleti
Katkılarından dolayı GartBnx Burak beye hediyeleri için @turkoglum13 Mehmet beye Mdc ler için Mustafa beye (impa) ayrıca yerli ve milli sabunumuz Vip için @creator Osman beye çok teşekkürler
61b89c244148deafff1fc9ea0770c49c.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(15/02/2020, Saat: 01:56)muntazaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda doktor bir arkadaşımız paylaşmıştı virüsler canlılar dışında 6 saatten fazla yaşayamaz diye. Benim yaptığım araştırmaya göre insan veya hayvanların canlı hücreleri dışında bu virüs birkaç saatten fazla yaşayamıyor. O yüzden virüs konusunu dert etmeyin. Rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Oumo'da farklı kıl tipinde porsuk knot var. Tabi bazılarında hem bulb hem fan tiplerde var. Kıl tipleri ile ilgili bilgilendirme tablosunu en sona ekledim.

Domuz gibi porsuk arayışındaysanız 3 Band olan Silvertip sizin beklentilerinizi karşılamaz. Ama manchurian finest fırçalar tamda aradığınız fırçalar.

Hem manchurian finest hem de hook kullanmış biri olarak hook tipi biraz daha backbonelu buldum. Kıllar yay gibi gerilip çok güzel masaj hissi sağlıyor. Uçları kuruyken inanılmaz batıcı ama ıslatıp sabun yükledikten sonra batıcılıktan eser kalmıyor.

Ayrıca birkaç kullanımdan sonra fırçanızda biraz daha yumuşama olur.
9df65b5b4b3d6ab581e582337950d862.jpgecb772b6c24c9b8453b5bb689bf24f71.jpg

Batıcılık kısmını bugün tirasta farkettim. Dediğiniz gibi kuruyken kılıç gibi ıslanınca pamuk oluveriyor. Cevaplarınız için teşekkürler komşum.
@-mali Coşkun komşum sağlıkla güzel anılarla kullanın . Tatarayı kullanınca bir iki kelam ederseniz sevinirim .

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: