En Son Ne Aldınız ?
(15/02/2020, Saat: 17:40)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Katkılarından dolayı GartBnx Burak beye hediyeleri için @turkoglum13 Mehmet beye Mdc ler için Mustafa beye (impa) ayrıca yerli ve milli sabunumuz Vip için @creator Osman beye çok teşekkürler
61b89c244148deafff1fc9ea0770c49c.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni ürünlerinizi keyifle kullanın üstad. Tatara nın iki modeli mi var. Bir modeli 80 dolar daha ucuz sanirim. Farklılıklar nelerdir bilginiz var mı?
(15/02/2020, Saat: 17:40)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Katkılarından dolayı GartBnx Burak beye hediyeleri için @turkoglum13 Mehmet beye Mdc ler için Mustafa beye (impa) ayrıca yerli ve milli sabunumuz Vip için @creator Osman beye çok teşekkürler

Keyifli tıraşlar dilerim dostum. Yorumlarınızı da bekliyorum.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MdC rose! Güle güle kullanın
madem her gün tıraş oluyorum, neden zevk almayayım?  Tıraş aleti
@Nani Kuş, üstat teşekkür ederim agresiflik açısına göre son derece konforlu bir alet ama sap tasarımı bana göre çok çirkin o yüzden kullanır kullanmaz çirkin kral dedim. Ama her yönden işçiliği çok güzel eldeki hissiyatı oldukça elit hissediliyor ağırlık dengesi kafanın jiletle ve sapla uyumu inceliği harika tavsiye ederim.
@creator komşum elinize sağlık sabunu çok beğendim yastıklama koruyuculuk kayganlık çok iyi olmuş, özellikle tıraş sonrası etkisi mükemmel ötesi.
@Yeraltndnntlr sap kısmı masamune mild aletin sapı aletin kendisi ise nodachi agresif 0.90
@hasslinger komşum çok teşekkür ederim.
Arkadaşlar hepsi birbirinden güzel daha iyisi sizlerin olsun çok sağolun.

(15/02/2020, Saat: 18:22)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Nani Kuş, üstat teşekkür ederim agresiflik açısına göre son derece konforlu bir alet ama sap tasarımı bana göre çok çirkin o yüzden kullanır kullanmaz çirkin kral dedim. Ama her yönden işçiliği çok güzel eldeki hissiyatı oldukça elit hissediliyor ağırlık dengesi kafanın jiletle ve sapla uyumu inceliği harika tavsiye ederim.
@creator komşum elinize sağlık sabunu çok beğendim yastıklama koruyuculuk kayganlık çok iyi olmuş, özellikle tıraş sonrası etkisi mükemmel ötesi.
@Yeraltndnntlr sap kısmı masamune mild aletin sapı aletin kendisi ise nodachi agresif 0.90
@hasslinger komşum çok teşekkür ederim.
Arkadaşlar hepsi birbirinden güzel daha iyisi sizlerin olsun çok sağolun.

Keyifli tıraşlar dilerim dostum

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yeni alınanlar sağlıkla kullanılsın. Hayırlı uğurlu olsun.

Emniyette kaçakçılık ve organize suçlar mıydı? Olaydan sonra yakalananlar diziliyor. Onun gibi olmuş Smile
Güzel günlerde kullanın Coşkun hocam, karika görünüyorlar.. Smile

İyi günlerde kullan @-mali komşum yeni ürünlerin hayırlı olsun, hepsi birbirinden güzel gözükmekte Smile
@Sh@dow komşum teşekkür ederim sağolasın

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: