En Son Ne Aldınız ?
Arko hydrate tıraş kremi, Hydrate kokusu çok tanıdık bir temizlik ürününün kokusu.

Arko comfort tıraş kolonyası, kokusu çok hoşuma gitti. Almadan önce siyah, platin, gold gibi ürünleride kokladım ve benim en hoşuma giden bu oldu. Keşke tıraş kreminin üretimide devam etseydi.
Rocca.. Daha önce yanlış sipariş yöntemi seçmişim iptal ettirip mühleden yeniden indirim bitmeden siparişimi geçtim. Gerçekten görünüş olarak dahi çok güzel bir alet..

7e55c28a0731af0d12dd415c504abdd7.jpg 030a2027d57f64627ee35296f22ad5d3.jpg
7490c0f6002d11fd8c0ef47f46488ea9.jpg 51a2fa481a95975ac93dee8ca7619099.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
Güle güle kullanın üstadım

Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Güzel günlerde kullanılsın Rocca R96. Özellikle (bence) 2+ günlük sakalda çok başarılı.
"A Samurai always wears two swords."
İyi günlerde kullan Smile darısı başımıza diyelim

(19/02/2020, Saat: 15:33)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rocca.. Daha önce yanlış sipariş yöntemi seçmişim iptal ettirip mühleden yeniden indirim bitmeden siparişimi geçtim. Gerçekten görünüş olarak dahi çok güzel bir alet..

@Aedan @DenizKSK @ErkanY. Hepinize teşekkür ederim.. Bu akşam nasipse kullanacağım bakalım..

“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşularım, iyi günlerde keyifle kullanılsın.
İndirim bitmeden bende Rocca R96 aldım. Gerçekten görüntü ve işçiliği mükemmel görünüyor.

Tüm komşularımın yeni ürünlerini sağlıklı ve güzel günlerde kullanmalarını dilerim.
Tüm arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun.İyi günlerde kullanın.
MdC Rose ayırtmıştım Mustafa Beye. Anında tükenmiş, sağolsun ayırmış, dün aldım.

SV fırçam forumdan. Teşekkürler @Gentelman komşum.

SV orijinal stantı gene İmpa dan.

R 41 @hlkkzn komşumdan. SV fırça ile takım yaptım. Denemek için @ArdıçKatranı Nida komşumdan hediye R 41 alınca müptelası oldum. O aleti de @Dr Green Selman Hocama yollayacağım. Herhalde konu açmadan yaptığı başka bir PIF olacak Nida kardeşimin. Zaten ustura kullandırılması konusu var. Bence bunu da konu yapmalıyız. Bu forumdaki dostluk bambaşka. Sağolun komşularım.

Jiletler denemelik İmpa dan. SV sabunlar harika kokulu. Yarın Eskişehir Kent hamamında tecrübe edilecekler. Bizim buraların sıcak suyuna dayanırsa tamamdır.

Kâğıt sabun N11 den. Seyahatte çok lazım oluyor. Çok pratik.

Sudocrem de İmpa dan.

Fırça sapı @habaz Haldun Bey komşumdan. El emeği göz nuru, kral ağacı. Çok teşekkürler bu hediyesi için.

Başka hediyeler de yolda. Güneyden gelmesi uzun sürmüş.

56d1e7b5a1a2eaf69f8d6e5e79c725dc.jpg000b614f75416214094b3923287a6724.jpg73e71387a9c8844c3184eb13d7ff9ac4.jpg98da5603e0f708c10c0aa34d907a0ef2.jpg

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: